Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

22.10.2018

AXOR: освітні заходи важливі для розвитку галузі

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує активно працювати з представниками ОСББ. Не так давно гостями заводу AXOR були керуючі компанії житлових будинків міста Кривий Ріг. Минулого тижня, 11 жовтня, наша компанія взяла участь в освітньому заході для представників ОСББ міста Кам'янське.

19.10.2018

Магія вогню і металу. AXOR на «Koval Fest»

13 жовтня завод AXOR, як виробничий комплекс металургійної галузі, вніс свій внесок в «Металеву історію міста Дніпра». У цей день в рамках фестивалю «Koval Fest» відбулася історична подія - встановлення символу міста Дніпра – металевої інсталяції у вигляді "Дерева життя". На кожному листі цього дерева ковалі виковували імена людей і назви компаній, які внесли вклад в розвиток рідного міста. На одному листі «Талісмана Дніпра» викувана назва заводу AXOR!

12.10.2018

Краш-тест вікна з фурнітурою AXOR First Tilt (Вiдео)

Наприкінці вересня у Києві в рамках виставки «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» на стенді «Асоціації учасників ринку вікон і фасадів» компанія AXOR INDUSTRY продемонструвала нову фурнітурну систему безпеки від злому і випадкового відчинення вікон дітьми AXOR First Tilt у вікні від нашого партнера «Віконда». (Дане вікно з системою First Tilt було комплектувати на базі лінійки AXOR Smart Line S+).

12.10.2018

AXOR: підвищення інформативності громадян про сучасні вікнах і енергозбереженні

6 жовтня в місті Кам'янське пройшов «День сталої енергії», в якому піднімалися такі важливі питання, як збереження енергоресурсів і популяризації знань з енергозбереження. Компанія AXOR INDUSTRY взяла участь в даному заході, розповівши жителям міста про важливі елементи сучасного та енергозберігаючого вікна.

12.10.2018

Привітання з Днем Захисника України

Шановні партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із наступаючим святом - з Днем Захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці.
Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, світлого настрою, радості, миру і добра!
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

10.10.2018

Виступ AXOR у відкритому семінарі «Енергоефективні віконні конструкції»

4 жовтня в місті Білгород-Дністровський пройшов відкритий семінар на тему: «Енергоефективні віконні конструкції: вибір, покупка, монтаж». Спікерами семінару були як представники академічної освіти, так і представники віконних виробничих компаній України. У даному семінарі компанія AXOR INDUSTRY взяла активну участь.

10.10.2018

Завод AXOR здивував делегацію з Німеччини

28 вересня завод AXOR відвідали представники виробничих компаній із Німеччини. Мета візиту - знайомство з підприємством AXOR і пошук спільних інтересів і спільних позицій бізнесів.

05.10.2018

Вітаємо з Днем вчителя

AXOR INDUSTRY вітає всіх вчителів, викладачів, педагогів, менторів семінарів та інших представників сфери освіти зі святом - Днем Вчителя! Бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров'я та щоденної радості.

05.10.2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

5 жовтня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури механічного факультету:  Черемисін Владислав, Боєв Олександр, Аксаков Микита, Ільченко Владислав.

01.10.2018

Вітаємо з Днем архітектури

Компанія AXOR INDUSTRY вітає з міжнародним професійним святом архітекторів і цінителів архітектурних шедеврів - із Всесвітнім днем архітектури!
Висловлюємо подяку всім представникам цієї творчої професії за вашу працю і внесок до світової спадщини!
Бажаємо кожному з вас творчого натхнення, нових ідей, вдалих проектів і неповторних архітектурних рішень.
З повагою, компанія AXOR INDUSTRY.

24.09.2018

Звичайне вікно можна зламати за лічені секунди

Зловмисник може зламати звичайне металопластикове вікно за лічені секунди. Особливо, якщо воно знаходиться в легкій доступності. Це вікна та балконні двері приватних будинків, а також перші і останні поверхи висотних будівель. До того ж в зоні ризику — другі поверхи, біля яких знаходяться прибудови, а також вікна квартир, поруч з якими є пожежні сходи.

21.09.2018

Стипендіальна програма на друге півріччя 2018 ріку

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди. Запрошуємо студентів механічних факультетів ВНЗ м. Дніпра взяти участь у конкурсі і мати можливість отримувати додаткову стипендію. Заявки на участь приймаються до 28.09.2018 року.

20.09.2018

Виступ AXOR на конференції «Євроінтеграція: сила можливостей»

Як вивести український продукт на європейський ринок?
Як контролювати якість продукції і отримати сертифікати, що відповідають стандартам ЄС?
Відповідаючи на ці та інші питання, ділився досвідом компанії AXOR INDUSTRY
Едем Хаурмаджі в ході регіональної конференції «Євроінтеграція: сила можливостей».

12.09.2018

AXOR представив smart рішення у віконній сфері на конференції DigiWi

5 вересня компанія AXOR INDUSTRY прийняла участь у першій конференції про digital і smart рішеннях у віконній сфері DigiWi. Директор з продажу в Україні Едем Хаурмаджі поділився зі слухачами проривними технологіями, які вже впроваджує AXOR, а саме: технологія 3D-друку металом, програмне забезпечення для відстеження якості роботи фурнітури в будь-якій точці планети тощо.

03.09.2018

Визначено переможців конкурсу «Пікнік з AXOR» за серпень!

3 вересня за допомогою системи випадкового вибору було визначено переможців конкурсу «Пікнік з AXOR» за серпень. Ними стали: @hohotvao, @ annaigorivna2302, @ sorokinden129gmail.co ._-.
Призи переможці отримають найближчим часом. Конкурс триває!

31.08.2018

AXOR INDUSTRY бажає всім нових знань і нових перемог!

Дорогі партнери, колеги, друзі.
Вітаємо вас з 1 вересня - Днем знань!
Бажаємо кожному з вас завжди мати бажання вчитися, рости, розвиватися, а значить - прагнути до більшого успіху!

30.08.2018

Запрошуємо відвідати «віконні» конференції 4-5 вересня

Шановні партнери та друзі!
Запрошуємо вас відвідати знакові події для розвитку віконної галузі, які пройдуть в рамках виставки Windo L'viv 2018 у Львові, в виставковому центрі «Пiвденний-EXPO». Практична конференція з питань розвитку віконного ринку України Windo L'viv Conference і конфернеції DigiWi - digital & smart рішення у віконній сфері.

23.08.2018

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дорогі партнери, колеги, друзі!
Вітаємо всіх вас з двома державними святами, які ми відзначаємо в ці дні: з Днем Прапора та Днем Незалежності України!
Ми з вами живемо в чудовій країні з дивовижною і чарівною природою, розумними і сміливими людьми. У Країні з величезними перспективами!
Бажаємо всім нам якомога більше перемог: перемог розуму над силою, співчуття над байдужістю, добра над злом.
Примножуймо добрими справами авторитет і могутність нашої країни!
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

08.08.2018

Про футнітуру AXOR та про вікна в цілому дізналися представники керуючих компаній ЖК.

2 серпня 2018 року було реалізовано черговий етап спільного проекту компанії Axioma та AXOR INDUSTRY. Ця ідея знаходить все більше відгуків серед керуючих багатоквартирними житловими будинками. «Ми сподіваємося, що це лише перша ластівка, надалі будемо впроваджувати цей проект з представниками керуючих компаній інших міст» - говорить заступник директора з маркетингу Крекніна Олена.

03.08.2018

7-ма річниця в стилі AXOR GRILL PARTY

29 липня компанія AXOR INDUSTRI відзначила свою 7-му річницю в стилі AXOR GRILL PARTY. Дружня міжнародна команда AXOR знов збиралася разом на території Ostrov River Club.


Новости 1 - 20 из 251
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец