Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

20.04
2018

AXOR успішно провів виїзний тренінг для віконних дилерів у Казахстані

11 і 12 квітня в місті Астана компанія AXOR INDUSTRY проводила тренінг для співробітників партнера - компанії VDA Group (Казахстан). Це були дуже цікаві і насичені новими знаннями два дні, як сказали самі учасники по його завершенню: "Зараз ми розуміємо, як діяти і з якою людиною, як розмовляти. Видно помилки. Це дуже цікавий підхід і точно дієвий".

18.04
2018

AXOR - на відкритті заводу «Окошко» в Молдові

На початку квітня 2018 року в Кишиневі відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва світлопрозорих конструкцій «Окошко». Компанія AXOR INDUSTRY, як партнер заводу «Окошко» щодо поставок віконно-дверної фурнітури, взяла активну участь в святковому заході.

18.04
2018

За новими знаннями! У AXOR Academy пройшов тренінг для співробітників компанії Niks-M

Антивандальна фурнітура, які її особливості? «Теплий монтаж», які нюанси потрібно знати? Ці та багато інших питань співробітники компанії Niks-M дізналися 11 квітня на навчанні в AXOR Academy.

12.04
2018

11 представників віконних компаній з Казахстану відвідали завод AXOR

4 квітня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY зустрічала делегацію з Казахстану. Вперше гостями AXOR стали представники компанії VDA Group і їхні дилери; співробітники компаній «НурСтройИнвест» и «Фабричные окна»  (из Астаны), «Геометрия уюта», «Добрые окна», «ОкнаДом», GOODWIN, «Avangard Plaza», VITRO STAL, New Line Systems (з Алмати).

11.04
2018

У AXOR Academy пройшов тренінг на тему: «Монтаж, функціональність залежить від вас»

3 квітня компанія AXOR INDUSTRY провела виїзний семінар для майстрів з монтажу партнера - компанії Wintera. Зустріч була присвячена новинкам продукції AXOR, а також навчальному тренінгу з вивчення тонкощів монтажу як частини ефективної командної роботи віконної компанії.

05.04
2018

Участь AXOR в форумі віконних дилерів партнера-компанії «ШАнА-М»

30 березня 2018 року в місті Вінниця відбулася яскрава подія віконної галузі. Компанія «ШАнА-М» організувала спільно зі своїми партнерами дилерський форум. Це був дуже насичений день, в ході якого мали місце краш-тести вікон, представлення нових лінійок продукції, презентації керівників провідних компаній-постачальників, а також насичена вечірня програма і багато іншого. Компанія AXOR INDUSTRY взяла активну участь в даному заході.

03.04
2018

У AXOR Academy пройшов семінар для співробітників компанії «Екіпаж» (м.Хмельницький)

29 березня 2018 року на території AXOR INDUSTRY відбувся навчальний семінар для співробітників відділу продажів компанії «Екіпаж» з міста Хмельницький. У цей день гості мали можливість особисто познайомитися з виробничим процесом заводу AXOR і дізнатися тонкощі і особливості повного виробничого циклу виготовлення віконної фурнітури.

26.03
2018

Міжнародний Трейд-клуб в гостях у AXOR INDUSTRY

22 березня для заводу AXOR став знаменним днем. Гостями підприємства стали представники міжнародного Трейд-клубу - економічні радники і представники посольств із різних країн світу.

21.03
2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для представників компанії Stekloplast

16 березня компанія AXOR INDUSTRY провела для співробітників і дилерів свого партнера - компанії Stekloplast - навчальний тренінг на тему: "Ефективні продажі".

15.03
2018

Українці обрали фурнітуру AXOR

За підсумками національного голосування "Українська народна премія - 2017" українські споживачі обрали віконну фурнітуру ТМ AXOR. У номінації «Виробник фурнітури» продукція AXOR впевнено посіла перше місце, набравши найбільшу кількість балів і значно випередивши у рейтингу своїх конкурентів.

12.03
2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для дилерів компанії Wintera

6 березня в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для дилерів нашого партнера - компанії Wintera. Після екскурсії по заводу AXOR і презентації новинок компанії гості взяли участь у тренінгу на тему: "Технічні можливості ефективного продажу". Вів тренінг провідний тренер в галузі Олег Кесслер.

07.03
2018

Компанія AXOR INDUSTRY вітає з 8 березня!

Милі і чарівні жінки!

Вітаємо вас зі святом весни - 8 березня.
Бажаємо весняного квітучого настрою, прекрасних слів, приємних пам'ятних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, турботи і добра.

З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

07.03
2018

Відбувся тренінг для дилерів компанії Stekloplast

2 березня в стінах AXOR INDUSTRY пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії-партнера Stekloplast на тему: "Досвідчений перемовник".

06.03
2018

AXOR поділився досвідом налагодженої системи контролю якості

28 лютого гостями AXOR INDUSTRY стали співробітники компанії-партнера - віконного заводу «Екіпаж». Цього разу до нас приїхали виключно фахівці з підрозділу технічного контролю якості партнера. Головною метою зустрічі було знайомство з системою контролю якості, що реалізована на заводі AXOR.

02.03
2018

AXOR відвідали партнери з Молдови

Завдяки успішній співпраці з партнерами фурнітура виробництва AXOR стає все більш затребуваною на віконному ринку Молдови. Наприкінці лютого ближче познайомитися з виробничим процесом заводу AXOR приїхали керівники і співробітники віконних компаній-партнерів «Major Lux SRL», «Amelina Mob SRL», «Evrofasad Prim SRL».

01.03
2018

Визначено переможців конкурсу «#ПутешествиеАксор» за лютий

28 лютого 2018 року було визначено лютневих переможців конкурсу "#ПутешествиеАксор", який компанія AXOR INDUSTRY проводить в соціальній мережі Instagram. Переможцями стали: Ігор Мироненко, Карась Сергій та Ірина Дорошевська. Конкурс "#ПутешествиеАксор" триває до 31 березня 2018 року.

01.03
2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

1 березня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру механічного факультету: Ведмеденко Іван, Заспенко Артем, Киселєва Карина, Козлова Катерина.

01.03
2018

Тренінги в AXOR - додатковий стимул у роботі!

23 лютого в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії «Нікс-М». Багато хто з гостей були вперше на заводі AXOR. І це була прекрасна можливість побачити процес виробництва фурнітури особисто і поставити питання про продукт безпосередньо фахівцям компанії.
Після екскурсії гості з ентузіазмом «включилися» в навчальний процес. По завершенні навчання слухачі відзначили, що тренінги в AXOR дають певний поштовх і стимул в роботі.

20.02
2018

У AXOR INDUSTRY пройшов семінар для дилерів компанії «Екіпаж»

16 лютого на території AXOR INDUSTRY пройшов навчальний семінар для дилерів нашого партнера - компанії «Екіпаж». Семінар був присвячений знайомству наших гостей з повним виробничим циклом виготовлення віконно-дверної фурнітури, реалізованому на заводі AXOR, а також більш глибокому вивченню асортиментної лінійки і новинок компанії.

19.02
2018

Відбувся візит партнерів з компанії «Народні вікна» на завод AXOR

13 лютого з робочим візитом AXOR INDUSTRY відвідали співробітники компанії «Народні вікна», серед яких були провідні фахівці виробничих ділянок і відділу продажів нашого партнера.


Новости 1 - 20 из 204
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец