Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

21.03
2017

AXOR INDUSTRY відвідали представники компанії ПП Бутова (ТМ «Gros»)

17 березня AXOR INDUSTRY відвідали співробітники і дилери компанії ПП Бутова (ТМ «Gros») з Харківської області. Загальна кількість відвідувачів склала 25 осіб. В ході зустрічі регіональний менеджер з продажу Роман Петренко провів фахівців партнера по основним виробничим вузлам нашого підприємства та представив увазі аудиторії презентацію про компанію і продукцію AXOR INDUSTRY. Після чого зустріч набула формату конструктивного діалогу - гості змогли задати всі питання нашому фахівцеві і отримати на них компетентні відповіді.

17.03
2017

AXOR INDUSTRY відвідали студенти та викладачі УДХТУ

16 березня в рамках проекту "День відкритих дверей" (AXOR Open Day) наше підприємство відвідала група студентів і викладачів Українського державного хіміко-технологічного університету.

10.03
2017

25 Березня - День відкритих дверей AXOR INDUSTRY

Пані та панове! Новий захід у рамках проекту "День відкритих дверей" (AXOR Open Day) відбудеться 25 березня 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR. Для участі в заході необхідно заповнити "Заявку на відвідування заводу AXOR"

02.03
2017

Пройшов семінар для дилерів компанії «Вікна Центр»

25 лютого 2017 року у Львові було проведено семінар для дилерів компанії «Вікна Центр» (офіційного представника нашого партнера - компаніі «Євро Віндоус»). В заході прийняли учать більш ніж 20 чоловік. На семінарі від AXOR INDUSTRY розглядалися актуальні питання щодо презентації переваг та особливостей фурнітурних систем для кінцевого споживача.

28.02
2017

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

З метою підтримки талановитої та перспективної молоді країни компанія AXOR INDUSTRY започатковує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди студентам Українського державного хіміко-технологічного університету (факультет технології неорганічних речовин, кафедра технічної електрохімії) та Національної металургійної академії України (факультет матеріалознавства і обробки металів, кафедра обробки металу тиском та факультет електрометалургійний кафедра ливарного виробництва).

27.02
2017

Успішне продовження проекту «День відкритих дверей»

25 лютого 2017 року успішно пройшла нова зустріч в рамках проекту "День відкритих дверей" від AXOR INDUSTRY. Цього разу подивитися, як влаштовані процеси виробництва на нашому підприємстві, приїхали понад 20 фахівців віконної галузі з різних міст Дніпропетровської області. За традицією - для наших гостей була організована велика екскурсія по заводу AXOR, а по її завершенні проведена презентація, з якої гості дізналися про історію, успіхи і найближчі плани нашого підприємства.

24.02
2017

Проведено семінар для дилерів компанії "Статус"

23 лютого на території AXOR INDUSTRY пройшов семінар для дилерів нашого надійного партнера - компанії "Статус".

22.02
2017

Семінар для компанії-партнера «Євро Віндоус»

15 і 18 лютого успішно були проведені два семінари для дилерів і фахівців з монтажу компанії «Євро Віндоус» (ТМ «Вікна Стиль»). В цілому за два дні навчання у заході взяли участь понад 70 осіб. Про особливості виробництва заводу AXOR, контроль якості та тестуваннях в наших лабораторіях  детально розповів присутнім регіональний менеджер компанії AXOR INDUSTRY Сергій Золоторчук.

09.02
2017

Семінар для співробітників компанії-партнера "Екіпаж"

7 лютого AXOR INDUSTRY відвідали співробітники виробничих відділень компанії "Екіпаж". Гості змогли особисто побачити роботу всіх цехів підприємства і в ході семінару задати питання безпосередньо керівникам підрозділів AXOR INDUSTRY.

27.01
2017

25 лютого - «День відкритих дверей»

Продовжується проект «День відкритих дверей» (AXOR Open Day). Нова зустріч відбудеться 25 лютого 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR.

25.01
2017

Визначено переможців 4-го етапу «Powered by AXOR»

23 січня 2017 року були визначені переможці 4-го заключного етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR». Перемогу здобули компанії: «Ягуар», «Статус», «Вікна Еко». А також оголошене рішення про вручення заохочувальних призів іншим учасникам цього етапу фотоконкурсу. Вітаємо переможців і дякуємо всім компаніям за активну участь!

30.12
2016

Венеціанський карнавал від AXOR INDUSTRY

24 грудня пройшов феєричний передноворічний вечір у компанії AXOR INDUSTRY. Яскрава і насичена програма свята була побудована в стилі «Венеціанського карнавалу».На святковому вечорі був увесь дружний колектив AXOR INDUSTRY. Були присутні підрозділи компанії зі всієї України, а також з Росії, Казахстану та Криму.

28.12
2016

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі, колеги, партнери.

Щиро вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай новий рік увійде в ваш будинок з миром, добром і любов'ю, виправдає всі ваші очікування. Бажаємо вам процвітання, благополуччя та стабільності. Щастя і миру вам і вашим близьким!
З повагою, компанія AXOR INDUSTRY

21.12
2016

Розіграш автомобіля від AXOR до 5-річчя

17 грудня 2016 року відбувся урочистий захід, присвячений фіналу акції "5 років з AXOR". У цей день сотня найкращих дилерів і провідні виробники металопластикових вікон України приїхали в місто Дніпро із різних куточків країни. Урочиста частина заходу проходила у Business & Relax Hotel GoodZone - одному з найкращих заміських комплексів України.

15.12
2016

Переможці 2-го квартального розіграшу акції «5 років з AXOR»

14 грудня 2016 року відбувся 2-й квартальний розіграш призів акції «5 років з AXOR». Розіграш проводився серед зареєстрованих учасників акції, які заробили не менше 100 балів AXOR у вересні, жовтні, листопаді 2016 року.

06.12
2016

Представники «Дарвін Україна» відвідали завод AXOR INDUSTRY

3 грудня гостями AXOR INDUSTRY стали представники компанії DarWin Ukraine. Співробітники і дилери компанії-партнера в числі 30 осіб, незважаючи на погодні умови, приїхала в місто Дніпро, щоб своїми очима побачити роботу одного з найбільших підприємств в даній галузі. Гості були вдячні за теплий прийом та надану інформацію.

29.11
2016

Виїзний семінар для компанії-партнера «Нікс-М»

25 листопада 2016 року відбувся семінар для дилерів та менеджерів компанії «Нікс-М». Виїзний захід проходив на території шоу-руму компанії-партнера у місті Дніпро.

23.11
2016

AXOR INDUSTRY відвідали партнери з Казахстану

21 листопада гостями AXOR INDUSTRY стали представники компанії-партнера "ARSI Group" (Казахстан).

18.11
2016

AXOR INDUSTRY EU - офіційний партнер у Польщі

З листопада 2016 року компанія AXOR INDUSTRY розпочала співпрацю з компанією AXOR INDUSTRY EU, яка представлятиме продукцію ТМ AXOR у Польщі.

08.11
2016

AXOR INDUSTRY відвідали партнери з Молдови

5 листопада завод AXOR INDUSTRY відвідали представники компаній «Evrofasad Prim» і «PlastComplex» із Молдови. Спеціально для гостей було організовано ознайомча екскурсія по підприємству і презентація продукції AXOR INDUSTRY.


Новости 41 - 60 из 156
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец