Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

05.07
2017

Проведено семінар для співробітників компанії «Екіпаж» (м.Хмельницький)

Партнер AXOR INDUSTRY - компанія «Екіпаж», яка займає одні із лідерських позицій за обсягом виробництв СПК в Східному регіоні України, розширила свою представленість на території західної частини країни, побудувавши новий сучасний завод з виробництва світлопрозорих конструкцій в місті Хмельницький.
Для нових співробітників партнера компанія AXOR INDUSTRY в особі регіонального менеджера Сергія Золоторчука провела виїзний семінар, на якому детально була представлена продукція AXOR та надані рекомендації нашого фахівця щодо просування продукції СПК в даному регіоні.

26.06
2017

Тренінг з продажу для співробітників компанія WINTERA

22 червня в Харкові відбувся виїзний тренінг з продажів, що був організований освітнім центром AXOR Academy.
«Тренінг пройшов на одному диханні, - зауважив після закінчення заходу бізнес-тренер Олег Кесслер. - Всі учасники буквально схоплювали матеріал на льоту і брали активну участь у міні-змаганнях під час практичних завдань».
Бажаємо учасникам тренінгу високих продажів. І з таким же позитивним настроєм зустріти нові і нові сезони з великими результатами.

23.06
2017

Участь AXOR INDUSTRY у регіональній конференції «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності МСБ»

21 червня компанія AXOR INDUSTRY брала участь у регіональній конференції на тему: «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності МСБ» у місті Дніпро.
У рамках конференції були представлені міжнародні програми, спрямовані на підтримку МСБ. Значну увагу було присвячено можливостям експортного розвитку. Компанія AXOR INDUSTRY, в особі директора з продажу в Україні Едема Хаурмаджі і заступника директора з маркетингу Олени Крекніної, була запрошена на конференцію для того, щоб поділитися з присутніми успішною історією виходу продукції AXOR на ринок Європейського Союзу.

23.06
2017

Продовження стипендіальної програми від AXOR INDUSTRY

З метою підтримки талановитої та перспективної молоді країни компанія AXOR INDUSTRY продовжує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди студентам Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.

22.06
2017

У AXOR Academy пройшов тренінг для співробітників партнера «НІКС‑M»

15 червня у стінах AXOR INDUSTRY відбувся тренінг для співробітників і дилерів компанії-партнера «НІКС-M».
Навчальна програма заходу включала розгляд наступних питань: встановлення контакту з клієнтом, нестандартні інструменти збору інформації, приховані мотиви і цінності клієнта, виявлення потреб і вигода покупця. Тренінг передбачав чергування теоретичної інформації з практичними завданнями, в яких слухачі брали участь з великим ентузіазмом.

20.06
2017

Семінар для представників компанії «Віконда»

14 червня AXOR INDUSTRY відвідали дилери та співробітники компанії «Віконда». Спеціально для наших гостей була організована екскурсія по заводу AXOR, після чого гості взяли участь у семінарі, в ході якого були представлені особливості та переваги фурнітури AXOR для кінцевого споживача.

14.06
2017

Директора виробництв та представники обладміністрації відвідали завод AXOR

У червні 2017 року відбулося відразу два заходи в рамках проекту День відкритих дверей AXOR INDUSTRY - 1 і 10 червня. Цього разу завод AXOR відвідали не тільки дилери та виробники віконної галузі, але й керівники виробничих компаній, представники Бізнес Асоціації та обладміністрації.

09.06
2017

КОНКУРС «AXOR sport CHALLENGE»

AXOR INDUSTRY розпочинає конкурс «AXOR sport CHALLENGE»  в соціальній мережі Instagram. Для участі в конкурсі треба поділитися фото або відео, де відображена спортивна активність участника (ранкова пробіжка, заняття в спортзалі, в басейні, велопрогулянка і так далі) та передати виклик своїм друзям і колегам від AXOR sport CHALLENGE.

06.06
2017

Вперше - Open Day Kids!

3 червня відбувся перший День відкритих дверей (Open Day Kids), організований спеціально для дітей співробітників компанії AXOR INDUSTRY.
Де працюють мами і тата? Наскільки великий завод AXOR? Що і як там виробляється?
Питань, які цікавили дітей, було безліч. Адже до цього моменту вони тільки чули про новий хай-тек завод - сучасний виробничий комплекс, де працюють їхні батьки. А тепер у них була можливість все це побачити своїми очима.

02.06
2017

Свято для дітей з дитячого пріюту

2 червня до Дня захисту дітей колектив компанії AXOR INDUSTRY за традицією відвідав дитячий притулок «Барвінок» (м. Дніпро). Це було свято як для дітей, так і для нас, дорослих. Діти дарували нам посмішки, позитивні емоції і свої виступи. А ми для них організували шоу мильних бульбашок, привезли солодощі та різну смакоту, необхідні їм засоби особистої гігієни, а також подарували дітлахам квитки в кінотеатр на мультфільм «Спартак».

01.06
2017

АКЦІЯ "ПОДОРОЖУЙ З AXOR"

AXOR INDUSTRY розпочинає безпрограшну Акцію «Подорожуй з AXOR!» для віконних дилерів. Цього року AXOR надасть призи всім учасникам Акції. Бюджет подарунків - на суму не менше 1000 000 гривень. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! А кращі продавці за підсумками Акції будуть запрошені на феєричну шоу програму від AXOR і зможуть взяти участь в розіграші поїздки в столицю світового прогресу і будівництва - Дубай, туристичної путівки у кращий СПА-готель України Verholy, а також такої необхідної техніки для бізнесу як Apple. Але на цьому сюрпризи від AXOR не закінчуються: серед кращих дилерів за підсумками літнього періоду буде розіграно подорож на плотах мальовничими місцями Україні - Заліщики.
Період проведення Акції: 01.06.17 - 30.11.17.
Підведення підсумків: 16 грудень 2017р.

30.05
2017

Огляд ринку СПК в Україні за I квартал 2017 року

Компанія AXOR INDUSTRY підготувала традиційне квартальне дослідження ринку металопластикових конструкцій України. Огляд охоплює діяльність українських виробників СПК в І кварталі 2017 року і, як попередні випуски, сформований з урахуванням актуальних аспектів діяльності на основі опитування керівників найбільших виробничих підприємств СПК в Україні.

23.05
2017

Проведено навчальний тренінг для майстрів з монтажу

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує цикл семінарів для наших партнерів в навчальному центрі AXOR Academy. Так, 18 травня відбувся виїзний тренінг для майстрів з монтажу дилерських салонів компанії WINTERA, що складався з двох навчальних заходів.

23.05
2017

10 червня - День відкритих дверей AXOR INDUSTRY

Компанія AXOR INDUSTRY оголошує День відкритих дверей (AXOR Open Day) та запрошує всіх бажаючих взяти участь в екскурсії по заводу AXOR.
Захід відбудеться 10 червня 2017 року.

15.05
2017

Тренінг для співробітників дилерських салонів компанії WINTERA

У кінці квітня компанія AXOR INDUSTRY провела виїзний навчальний тренінг для дилерів свого партнера - компанії WINTERA. Зустріч була присвячена новинкам продукції AXOR і ефективним технікам продажів.

11.05
2017

Студенти-екологи ознайомилися із системою очищення води на заводі AXOR

У квітні 2017 року в рамках проекту «День відкритих дверей» гостями підприємства AXOR INDUSTRY стали викладачі та студенти Дніпропетровського національного залізничного університету, факультету «Екології та охорони навколишнього середовища». Гості не тільки змогли познайомитися з виробничими процесами заводу, а й потрапити до спеціальних приміщень, де проходить очищення і фільтрація стічних вод на підприємстві AXOR.

05.05
2017

Привітання з Днем пам'яті та примирення

Колектив компанії AXOR INDUSTRY вітає з Днем пам'яті та примирення і 72-ою річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добра, радості, довголіття і, найголовніше, мирного неба над головою!


28.04
2017

Вітаємо зі святом 1-го Травня.

Шановні колеги, друзі та партнери!
Вітаємо вас зі святом 1 Травня. Щиро бажаємо завжди знаходити сили і натхнення на великі і добрі справи, не залишати без реалізації жодної перспективної ідеї. Нехай ваша робота завжди приносить задоволення, радість і відкриває нові можливості. Щастя, відмінного настрою і весни в душі!
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

25.04
2017

Завод AXOR відвідали партнери з Казахстану

У квітні 2017 року підприємство AXOR INDUSTRY відвідали представники віконних компаній з Казахстану. У ході візиту гості змогли детально ознайомитися з виробничими процесами заводу AXOR, відвідавши всі цехи нашого підприємства. Особливу увагу гостей привернув власний гальванічний цех заводу AXOR, який має 2 автономні лінії, а також лабораторні випробування елементів фурнітури у камері "соляного туману".

19.04
2017

Компанія AXOR INDUSTRY отримала звання «Бренд Року-2017»

12 квітня 2017 року компанія AXOR INDUSTRY була нагороджена однією з найбільш очікуваних нагород для будь-якої торгової марки України - «Бренд Року-2017». Бренд AXOR здобув перемогу в номінації «Бездоганна якість». У своїй категорії AXOR змагався з найкращими брендами країни - і в ході досліджень, які включали в себе аналіз ринку і конкурентного середовища, ступінь присутності бренду і лояльність споживачів, отримав гідну оцінку 5-річної праці всієї команди компанії і визнання бездоганної якості фурнітури AXOR. Завдяки плідній співпраці з виробниками вікон компанія AXOR INDUSTRY створює якісний український продукт, формуючи тим самим значний внесок в розвиток майбутнього України.


Новости 41 - 60 из 184
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец