Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

23.11
2016

AXOR INDUSTRY відвідали партнери з Казахстану

21 листопада гостями AXOR INDUSTRY стали представники компанії-партнера "ARSI Group" (Казахстан).

18.11
2016

AXOR INDUSTRY EU - офіційний партнер у Польщі

З листопада 2016 року компанія AXOR INDUSTRY розпочала співпрацю з компанією AXOR INDUSTRY EU, яка представлятиме продукцію ТМ AXOR у Польщі.

08.11
2016

AXOR INDUSTRY відвідали партнери з Молдови

5 листопада завод AXOR INDUSTRY відвідали представники компаній «Evrofasad Prim» і «PlastComplex» із Молдови. Спеціально для гостей було організовано ознайомча екскурсія по підприємству і презентація продукції AXOR INDUSTRY.

31.10
2016

Успішне продовження проекту «День відкритих дверей»

29 жовтня на території підприємства AXOR INDUSTRY відбулася нова зустріч в рамках проекту «День відкритих дверей». Побачити на власні очі роботу одного із найбільших підприємств у віконній галузі приїхали гості з різних міст України (Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське, Одеса, Полтава, Біла Церква, Марганець).

26.10
2016

AXOR INDUSTRY підтримує проект профорієнтації молодого покоління

24 жовтня в рамках менеджмент-туру «Навігатор за професіями» компанія AXOR INDUSTRY радо зустрічала юних гостей - майбутніх випускників шкіл Дніпропетровського регіону, які проходять підготовку в Центрі Бізнес Орієнтування.

20.10
2016

AXOR INDUSTRY продовжує проект «День відкритих дверей»

29 жовтня 2016 року відбудеться зустріч у рамках нового проекту компанії AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей».

Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR і своїми очима побачити роботу єдиного в Україні підприємства повного циклу з виробництва фурнітури для вікон і дверей.

13.10
2016

Семінар для співробітників компанії-партнера «ЕКІПАЖ»

8 жовтня в стінах AXOR INDUSTRY пройшов семінар для співробітників компанії-партнера «Екіпаж».

13.10
2016

Привітання з Днем захисника України!

Шановні чоловіки!
Сердечно вітаємо вас з Днем захисника України!
Від душі бажаємо вам міцного здоров'я, сміливості душі, мужності серця, благородних вчинків і великих цілей. Нехай панує мир в ваших серцях, сім’ях, на землі і в усьому світі.

30.09
2016

Нова розробка конструкторів AXOR INDUSTRY

З метою удосконалення роботи віконної конструкції, оснащеної протизламною фурнітурою, конструкторами AXOR INDUSTRY була розроблена унікальна телескопічна протизламна запірна пластина, яка має константну (нижню) і рухому (верхню) сталеву  частину. Завдяки рухомій частині, телескопічна протизламна запірна пластина AXOR «підлаштовується» під рух протизламної цапфи, забезпечуючи цим м'яке закривання вікна.

28.09
2016

Переможці1-го квартального розіграшу акції «5 років з AXOR»

27 вересня 2016 року відбувся перший квартальний розіграш призів серед зареєстрованих учасників акції «5 років з AXOR», які заробили не менше 100 балів AXOR в червні, липні і серпні 2016 року.

27.09
2016

Визначено переможців 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»

27 вересня 2016 року було визначено переможців 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR». Перемогу здобули компанії: "Гудвін", "Євро Віндоус", "Глассо".

27.09
2016

Додаткові ножиці в асортименті AXOR INDUSTRY

В асортименті компанії AXOR INDUSTRY представлені додаткові ножиці.

26.09
2016

AXOR INDUSTRY відкриває свої двері

24 вересня 2016 року успішно відбулася перша зустріч у рамках нового проекту AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей». Подивитися своїми очима роботу сучасного виробничого комплексу AXOR приїхали гості з Дніпра, Запоріжжя, Каменського, Києва та Харкова.

13.09
2016

Проведено виїзний семінар для співробітників партнера

8 вересня відбувся виїзний семінар для співробітників нашого партнера - ФОП «Барбов І.І.», в рамках якого було проведено тренінг на тему: «Ефективні продажі світлопрозорих конструкцій. Секрети успіху».

08.09
2016

AXOR INDUSTRY починає проект «День відкритих дверей»

24 вересня 2016 року відбудеться перша зустріч у рамках нового проекту компанії AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей».Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати єдиний в Україні і на території Східної Європи завод повного циклу з виробництва фурнітури для металопластикових вікон і дверей - завод AXOR.

25.08
2016

Фурнітура AXOR - у вікнах ЖК«Зелений квартал» і «Лісовий квартал»

З кожним днем продукція AXOR завойовує все більше довіри серед своїх клієнтів, що в підсумку відбивається в лояльності нових задоволених користувачів віконної продукції з нашої фурнітурою.
Тепер зберігати тепло в приміщенні і радувати плавної роботою будуть вікна з фурнітурою AXOR і в нових житлових комплексах, засклених нашим партнером компанією Goodwin, - «Лісовий квартал» і «Зелений квартал» (м. Бровари, Київська область)

23.08
2016

Привітання з Днем Незалежності України

Шановні друзі, колеги, партнери.

Щиро вітаємо вас з 25-річницею України. Бажаємо Вам наснаги, успіху, сили та віри в себе і в свою державу. Миру, гармонії, благополуччя, добра та затишку у Ваших оселях.

З Днем незалежності!

02.08
2016

Нова лінія продукції - дверні замки Door Line DL

Шановні колеги та партнери, раді повідомити вам про старт продажів дверних замків AXOR Door Line DL. Як і вся продукція ТМ AXOR, нова лінійка відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю всіх елементів виробу.

27.07
2016

Перший ювілей компанії AXOR INDUSTRY!

25 липня 2016 року минуло 5 років з того дня, як було засновано компанію AXOR INDUSTRY. Ми дякуємо усім колегам, клієнтам і партнерам з  бізнесу за щирі і теплі привітання на честь нашого першого ювілей. Ми завжди відкриті до співпраці для процвітання нашої компанії, компаній-партнерів і країни в цілому.

14.07
2016

AXOR INDUSTRY взяв участь у заході з нагоди Дня Архітектора

7 липня компанія AXOR INDUSTRY взяла участь у масштабному заході, присвяченому Дню Архітектора в Києві. Кількість учасників торжества перевищила 600 осіб. Серед них: дизайнери, архітектори та інші фахівці, пов'язані у своїй професійній діяльності з оформленням будівельних об'єктів.


Новости 81 - 100 из 179
Начало | Пред. | 3 4 5 6 7 | След. | Конец