Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

49000, Україна, Дніпро,
проспект Праці, 32

+38 (056) 766 07 66
+38 (067) 500 77 79

+38 (067) 554 27 77
Тiльки для повiдомлень у Viber

info@axorindustry.com
shop@axorindustry.com

Всі Міжнародні представництва Україна Росія
PL

Євген Мазур

Представник компанії AXOR INDUSTRY EU в Польщі

Польща

+4 857 511 56 05

E.Mazur@axorindustry.com
KZ

Денис Самойлов

Республіка Казахстан

Казахстан, м. Алмати

+7 727 327 63 17
+7 705 206 10 72

Denis.Samojlov@axorindustry.com
RO

Михей Гімбовскі

Представник компанії AXOR INDUSTRY EU в Румунії

Румунія, м.Бухарест

+4 072 867 94 72

Mihai.Ghimbovschi@axorindustry.com
UA

Едем Хаурмаджі

Директор з продажів по Україні

Україна, м. Дніпро

+38 056 766 07 66
+38 067 568 48 60

Edem.Khaurmadzhi@axorindustry.com
UA

Роман Петренко

Регіональний менеджер в Східному регіоні

Україна, м. Дніпро

+38 056 766 07 66
+38 067 567 64 75

Roma.Petrenko@axorindustry.com
UA

Олександр Амелін

Регіональний менеджер в Центральному регіоні

Україна, м. Київ

+38 044 492 25 85
+38 067 639 72 61

Aleksandr.Amelin@axorindustry.com
UA

Ігор Тіторук

Менеджер з продажу в Центральному регіоні

Україна, м. Київ

+38 044 492 25 85
+38 067 630 62 35

Igor.Titoruk@axorindustry.com
UA

Ігор Горак

Регіональний менеджер в Західному регіоні

Україна, м.Львів

+38 032 242 73 20
+38 067 562 71 21

Igor.Gorak@axorindustry.com
UA

Сергій Золотарчук

Менеджер з продажу в Західному регіоні

Україна, м.Львів

+38 032 242 73 20
+38 097 609 29 19

Sergey.Zolotarchuk@axorindustry.com
UA

Юрій Стабрило

Менеджер з продажу в Західному регіоні

Україна, м.Львів

+38 032 242 73 20
+38 067 563 75 86

Yuriy.Stabrylo@axorindustry.com
UA

Сергій Реутов

Регіональний менеджер в Південному регіоні

Україна, м. Дніпро

+38 056 766 07 66
+38 067 635 83 54

Sergey.Reutov@axorindustry.com
CIS    EU

Олексій Бєлозьоров

Директор з продажу в країнах СНД і Східної Європи

Росія

+7 985 700 09 40

Aleksey.Belozyorov@axorindustry.com
RU

Максим Скляров

Уповноважений представник

Росія, м. Москва

+7 985 700 09 50

Maxim.Sklyarov@axorindustry.com
RU

Дмитро Чіненков

Центральний і Далекосхідний федеральний округ

Росія, м. Москва

+7 985 700 09 55

Dmitriy.Chinenkov@axorindustry.com
RU

Олександр Мірошниченко

Центральний федеральний округ

Росія, м. Вороніж

+7 985 700 09 22

Aleksandr.Miroshnichenko@axorindustry.com
RU

Сергій Косітських

Південний федеральний округ

Росія, м. Краснодар

+7 985 700 09 33

Sergey.Kositskih@axorindustry.com
RU

Іван Чух

Приволзький та Уральский федеральний округ

Росія, м. Уфа

+7 985 700 09 60

Ivan.Chuh@axorindustry.com
RU

Олексій Інжутов

Сибірський федеральний округ

Росія, м. Новосибірськ

+7 985 700 09 20

Alexey.Ingutov@axorindustry.com
RU

Олексій Строганов

Північно-Західний федеральний округ

Росія, м. Санкт-Петербург

+7 985 700 09 30

Alexey.Stroganov@axorindustry.com

Зворотній зв'язок