Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

25.04
2017

Завод AXOR відвідали партнери з Казахстану

У квітні 2017 року підприємство AXOR INDUSTRY відвідали представники віконних компаній з Казахстану. У ході візиту гості змогли детально ознайомитися з виробничими процесами заводу AXOR, відвідавши всі цехи нашого підприємства. Особливу увагу гостей привернув власний гальванічний цех заводу AXOR, який має 2 автономні лінії, а також лабораторні випробування елементів фурнітури у камері "соляного туману".

19.04
2017

Компанія AXOR INDUSTRY отримала звання «Бренд Року-2017»

12 квітня 2017 року компанія AXOR INDUSTRY була нагороджена однією з найбільш очікуваних нагород для будь-якої торгової марки України - «Бренд Року-2017». Бренд AXOR здобув перемогу в номінації «Бездоганна якість». У своїй категорії AXOR змагався з найкращими брендами країни - і в ході досліджень, які включали в себе аналіз ринку і конкурентного середовища, ступінь присутності бренду і лояльність споживачів, отримав гідну оцінку 5-річної праці всієї команди компанії і визнання бездоганної якості фурнітури AXOR. Завдяки плідній співпраці з виробниками вікон компанія AXOR INDUSTRY створює якісний український продукт, формуючи тим самим значний внесок в розвиток майбутнього України.

14.04
2017

Представники віконних виробництв із Молдови відвідали завод AXOR INDUSTRY

6 квітня 2017 року AXOR INDUSTRY відвідали керівники віконних виробництв з Молдови. Молдавські колеги мали можливість особисто ознайомитися з виробничими процесами заводу AXOR, відвідати сертифіковану лабораторію, що працює в режимі нон-стоп на території нашого заводу, а також власноруч перевірити роботу і регулювання елементів фурнітури і дверних замків AXOR.

11.04
2017

Команда AXOR дружно працює і відпочиває!

8 квітня завжди красивий і доглянутий завод AXOR «засяяв» новими весняними барвами. За доброю традицією дружна команда AXOR INDUSTRY провела суботник перед майбутніми пасхальними святами. Цього року аксорівці садили нові дерева, обкопують молоді деревця, посаджені в минулому році, підмітали, фарбували, білили. Одним словом - прикрашали улюблений AXOR і облагороджували територію біля заводу.

03.04
2017

Участь AXOR INDUSTRY в «Діалозі з лідерами віконного ринку» від OKNA.UA

31 березня 2017 року компанія AXOR INDUSTRY брала безпосередню участь у конференції «Діалог з лідерами віконного ринку», організованої порталом OKNA.UA. Подія, на яку давно чекав український віконний ринок, вийшла насиченою, інформативною і активною в обговоренні з позиції всіх учасників Діалогу. На зустрічі були розкриті дійсно хвилюючі питання галузі: від кваліфікації та підготовки кадрів - до глобальних завдань позиціонування і продажу енергоефективних вікон як якісного українського продукту.

30.03
2017

Випробування фурнітури AXOR на протизламність

29 березня відбувся 1-ий день фестивалю «Вікна, фасади, системи. Безпека і монтаж», в ході якого проходив майстер-клас з монтажу «протизломного» вікна з фурнітурою AXOR з його подальшим краш-тестом. За підсумками випробування фурнітура AXOR Smart Line S+ успішно підтвердила відповідність класу протизламності RC2. Сьогодні, 30 березня, відбудеться другий день заходу. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фестиваль і побачити випробування вікон на протизламність на власні очі.

29.03
2017

Нова зустріч проекту «День відкритих дверей» відбулася 25 березня

25 березня 2017 року двері AXOR INDUSTRY знову були відкриті для всіх бажаючих відвідати наш завод. Ми із задоволенням провели для гостей екскурсію по заводу AXOR, поділилися історією і етапами становлення нашої компанії і поспілкувалися з аудиторією, відповідаючи на всі питання. Дякуємо нашим гостям за відповідну відкритість, ґрунтовні питання та зацікавленість в нашій продукції.

22.03
2017

Партнери з Молдови відвідали завод AXOR INDUSTRY

16 березня 2017 року підприємство AXOR INDUSTRY відвідали представники компанії Alegro LG, партнери нашого дистриб'ютора Plastcomplex у Молдові.
Співробітники компанії Alegro LG вперше були в стінах AXOR INDUSTRY, тому із задоволенням взяли участь в екскурсії по заводу AXOR, яку провів для гостей керівник технічного відділу нашої компанії - Віталій Стовбун. Ми дякуємо нашим гостям за візит. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

22.03
2017

Продовження фотоконкурсу “Powered by AXOR”

Фотоконкурс "POWERED BY AXOR" - продовжується!  Надсилайте фотографії зданих в експлуатацію будівельних об'єктів, при будівництві або реконструкції яких у світлопрозорих конструкціях була використовувана фурнітура ТМ AXOR. Фотоконкурс проходить на території України (за винятком АРК, Донецької та Луганської областей).


21.03
2017

Визначено перших переможці стипендіальної програми AXOR INDUSTRY

20 березня 2017 року відбулося засідання комісії AXOR INDUSTRY щодо визначення перших переможців стипендіальної програми. У категорії «За успіхи в навчанні» переможцем став Горозія Осман Рустемович - студент 3-го курсу спеціальності технічна електрохімія УДХТУ. У категорії «Пільгова стипендія» переможцем стала студентка 4-го курсу УДХТУ - Вайло Євгенія Володимирівна. Переможцям бажаємо успіхів в навчанні та нових перемог. Нагадуємо, що стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY триватиме, і по завершенні першого етапу ми визначимо нових переможців.

21.03
2017

AXOR INDUSTRY відвідали представники компанії ПП Бутова (ТМ «Gros»)

17 березня AXOR INDUSTRY відвідали співробітники і дилери компанії ПП Бутова (ТМ «Gros») з Харківської області. Загальна кількість відвідувачів склала 25 осіб. В ході зустрічі регіональний менеджер з продажу Роман Петренко провів фахівців партнера по основним виробничим вузлам нашого підприємства та представив увазі аудиторії презентацію про компанію і продукцію AXOR INDUSTRY. Після чого зустріч набула формату конструктивного діалогу - гості змогли задати всі питання нашому фахівцеві і отримати на них компетентні відповіді.

17.03
2017

AXOR INDUSTRY відвідали студенти та викладачі УДХТУ

16 березня в рамках проекту "День відкритих дверей" (AXOR Open Day) наше підприємство відвідала група студентів і викладачів Українського державного хіміко-технологічного університету.

10.03
2017

25 Березня - День відкритих дверей AXOR INDUSTRY

Пані та панове! Новий захід у рамках проекту "День відкритих дверей" (AXOR Open Day) відбудеться 25 березня 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR. Для участі в заході необхідно заповнити "Заявку на відвідування заводу AXOR"

02.03
2017

Пройшов семінар для дилерів компанії «Вікна Центр»

25 лютого 2017 року у Львові було проведено семінар для дилерів компанії «Вікна Центр» (офіційного представника нашого партнера - компаніі «Євро Віндоус»). В заході прийняли учать більш ніж 20 чоловік. На семінарі від AXOR INDUSTRY розглядалися актуальні питання щодо презентації переваг та особливостей фурнітурних систем для кінцевого споживача.

28.02
2017

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

З метою підтримки талановитої та перспективної молоді країни компанія AXOR INDUSTRY започатковує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди студентам Українського державного хіміко-технологічного університету (факультет технології неорганічних речовин, кафедра технічної електрохімії) та Національної металургійної академії України (факультет матеріалознавства і обробки металів, кафедра обробки металу тиском та факультет електрометалургійний кафедра ливарного виробництва).

27.02
2017

Успішне продовження проекту «День відкритих дверей»

25 лютого 2017 року успішно пройшла нова зустріч в рамках проекту "День відкритих дверей" від AXOR INDUSTRY. Цього разу подивитися, як влаштовані процеси виробництва на нашому підприємстві, приїхали понад 20 фахівців віконної галузі з різних міст Дніпропетровської області. За традицією - для наших гостей була організована велика екскурсія по заводу AXOR, а по її завершенні проведена презентація, з якої гості дізналися про історію, успіхи і найближчі плани нашого підприємства.

24.02
2017

Проведено семінар для дилерів компанії "Статус"

23 лютого на території AXOR INDUSTRY пройшов семінар для дилерів нашого надійного партнера - компанії "Статус".

22.02
2017

Семінар для компанії-партнера «Євро Віндоус»

15 і 18 лютого успішно були проведені два семінари для дилерів і фахівців з монтажу компанії «Євро Віндоус» (ТМ «Вікна Стиль»). В цілому за два дні навчання у заході взяли участь понад 70 осіб. Про особливості виробництва заводу AXOR, контроль якості та тестуваннях в наших лабораторіях  детально розповів присутнім регіональний менеджер компанії AXOR INDUSTRY Сергій Золоторчук.

09.02
2017

Семінар для співробітників компанії-партнера "Екіпаж"

7 лютого AXOR INDUSTRY відвідали співробітники виробничих відділень компанії "Екіпаж". Гості змогли особисто побачити роботу всіх цехів підприємства і в ході семінару задати питання безпосередньо керівникам підрозділів AXOR INDUSTRY.

27.01
2017

25 лютого - «День відкритих дверей»

Продовжується проект «День відкритих дверей» (AXOR Open Day). Нова зустріч відбудеться 25 лютого 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR.


Новости 61 - 80 из 186
Начало | Пред. | 2 3 4 5 6 | След. | Конец