Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

31.10
2016

Успішне продовження проекту «День відкритих дверей»

29 жовтня на території підприємства AXOR INDUSTRY відбулася нова зустріч в рамках проекту «День відкритих дверей». Побачити на власні очі роботу одного із найбільших підприємств у віконній галузі приїхали гості з різних міст України (Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське, Одеса, Полтава, Біла Церква, Марганець).

26.10
2016

AXOR INDUSTRY підтримує проект профорієнтації молодого покоління

24 жовтня в рамках менеджмент-туру «Навігатор за професіями» компанія AXOR INDUSTRY радо зустрічала юних гостей - майбутніх випускників шкіл Дніпропетровського регіону, які проходять підготовку в Центрі Бізнес Орієнтування.

20.10
2016

AXOR INDUSTRY продовжує проект «День відкритих дверей»

29 жовтня 2016 року відбудеться зустріч у рамках нового проекту компанії AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей».

Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати завод AXOR і своїми очима побачити роботу єдиного в Україні підприємства повного циклу з виробництва фурнітури для вікон і дверей.

13.10
2016

Семінар для співробітників компанії-партнера «ЕКІПАЖ»

8 жовтня в стінах AXOR INDUSTRY пройшов семінар для співробітників компанії-партнера «Екіпаж».

13.10
2016

Привітання з Днем захисника України!

Шановні чоловіки!
Сердечно вітаємо вас з Днем захисника України!
Від душі бажаємо вам міцного здоров'я, сміливості душі, мужності серця, благородних вчинків і великих цілей. Нехай панує мир в ваших серцях, сім’ях, на землі і в усьому світі.

30.09
2016

Нова розробка конструкторів AXOR INDUSTRY

З метою удосконалення роботи віконної конструкції, оснащеної протизламною фурнітурою, конструкторами AXOR INDUSTRY була розроблена унікальна телескопічна протизламна запірна пластина, яка має константну (нижню) і рухому (верхню) сталеву  частину. Завдяки рухомій частині, телескопічна протизламна запірна пластина AXOR «підлаштовується» під рух протизламної цапфи, забезпечуючи цим м'яке закривання вікна.

28.09
2016

Переможці1-го квартального розіграшу акції «5 років з AXOR»

27 вересня 2016 року відбувся перший квартальний розіграш призів серед зареєстрованих учасників акції «5 років з AXOR», які заробили не менше 100 балів AXOR в червні, липні і серпні 2016 року.

27.09
2016

Визначено переможців 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»

27 вересня 2016 року було визначено переможців 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR». Перемогу здобули компанії: "Гудвін", "Євро Віндоус", "Глассо".

27.09
2016

Додаткові ножиці в асортименті AXOR INDUSTRY

В асортименті компанії AXOR INDUSTRY представлені додаткові ножиці.

26.09
2016

AXOR INDUSTRY відкриває свої двері

24 вересня 2016 року успішно відбулася перша зустріч у рамках нового проекту AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей». Подивитися своїми очима роботу сучасного виробничого комплексу AXOR приїхали гості з Дніпра, Запоріжжя, Каменського, Києва та Харкова.

13.09
2016

Проведено виїзний семінар для співробітників партнера

8 вересня відбувся виїзний семінар для співробітників нашого партнера - ФОП «Барбов І.І.», в рамках якого було проведено тренінг на тему: «Ефективні продажі світлопрозорих конструкцій. Секрети успіху».

08.09
2016

AXOR INDUSTRY починає проект «День відкритих дверей»

24 вересня 2016 року відбудеться перша зустріч у рамках нового проекту компанії AXOR INDUSTRY - «День відкритих дверей».Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених розвитком віконної галузі відвідати єдиний в Україні і на території Східної Європи завод повного циклу з виробництва фурнітури для металопластикових вікон і дверей - завод AXOR.

25.08
2016

Фурнітура AXOR - у вікнах ЖК«Зелений квартал» і «Лісовий квартал»

З кожним днем продукція AXOR завойовує все більше довіри серед своїх клієнтів, що в підсумку відбивається в лояльності нових задоволених користувачів віконної продукції з нашої фурнітурою.
Тепер зберігати тепло в приміщенні і радувати плавної роботою будуть вікна з фурнітурою AXOR і в нових житлових комплексах, засклених нашим партнером компанією Goodwin, - «Лісовий квартал» і «Зелений квартал» (м. Бровари, Київська область)

23.08
2016

Привітання з Днем Незалежності України

Шановні друзі, колеги, партнери.

Щиро вітаємо вас з 25-річницею України. Бажаємо Вам наснаги, успіху, сили та віри в себе і в свою державу. Миру, гармонії, благополуччя, добра та затишку у Ваших оселях.

З Днем незалежності!

02.08
2016

Нова лінія продукції - дверні замки Door Line DL

Шановні колеги та партнери, раді повідомити вам про старт продажів дверних замків AXOR Door Line DL. Як і вся продукція ТМ AXOR, нова лінійка відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю всіх елементів виробу.

27.07
2016

Перший ювілей компанії AXOR INDUSTRY!

25 липня 2016 року минуло 5 років з того дня, як було засновано компанію AXOR INDUSTRY. Ми дякуємо усім колегам, клієнтам і партнерам з  бізнесу за щирі і теплі привітання на честь нашого першого ювілей. Ми завжди відкриті до співпраці для процвітання нашої компанії, компаній-партнерів і країни в цілому.

14.07
2016

AXOR INDUSTRY взяв участь у заході з нагоди Дня Архітектора

7 липня компанія AXOR INDUSTRY взяла участь у масштабному заході, присвяченому Дню Архітектора в Києві. Кількість учасників торжества перевищила 600 осіб. Серед них: дизайнери, архітектори та інші фахівці, пов'язані у своїй професійній діяльності з оформленням будівельних об'єктів.

24.06
2016

Привітання з Днем Конституції

Шановні громадяни України, AXOR INDUSTRY щиро вітає Вас зі святом Конституції!
Бажаємо Вам щасливого, світлого, багатого майбутнього, повного любові і злагоди.

17.06
2016

AXOR INDUSTRY вітає партнерів зі Святом Святої Трійці!

Друзі, колеги, партнери, компанія AXOR INDUSTRY щиро вітає вас зі Святом Святої Трійці!
Бажаємо вам радості, удачі, чудового настрою, душевного тепла, добра і благополуччя!

07.06
2016

У AXOR Academy пройшов тренінг для співробітників компанії «Конкорд»

4 червня у навчальному центрі AXOR Academy відбувся семінар для дилерів компанії «Конкорд» (Кривий Ріг), в ході якого для гостей була проведена екскурсія по заводу AXOR і тренінг на тему: «Унікальна класифікація поведінки клієнта».


Новости 61 - 80 из 156
Начало | Пред. | 2 3 4 5 6 | След. | Конец