Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

12.03
2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для дилерів компанії Wintera

6 березня в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для дилерів нашого партнера - компанії Wintera. Після екскурсії по заводу AXOR і презентації новинок компанії гості взяли участь у тренінгу на тему: "Технічні можливості ефективного продажу". Вів тренінг провідний тренер в галузі Олег Кесслер.

07.03
2018

Компанія AXOR INDUSTRY вітає з 8 березня!

Милі і чарівні жінки!

Вітаємо вас зі святом весни - 8 березня.
Бажаємо весняного квітучого настрою, прекрасних слів, приємних пам'ятних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, турботи і добра.

З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

07.03
2018

Відбувся тренінг для дилерів компанії Stekloplast

2 березня в стінах AXOR INDUSTRY пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії-партнера Stekloplast на тему: "Досвідчений перемовник".

06.03
2018

AXOR поділився досвідом налагодженої системи контролю якості

28 лютого гостями AXOR INDUSTRY стали співробітники компанії-партнера - віконного заводу «Екіпаж». Цього разу до нас приїхали виключно фахівці з підрозділу технічного контролю якості партнера. Головною метою зустрічі було знайомство з системою контролю якості, що реалізована на заводі AXOR.

02.03
2018

AXOR відвідали партнери з Молдови

Завдяки успішній співпраці з партнерами фурнітура виробництва AXOR стає все більш затребуваною на віконному ринку Молдови. Наприкінці лютого ближче познайомитися з виробничим процесом заводу AXOR приїхали керівники і співробітники віконних компаній-партнерів «Major Lux SRL», «Amelina Mob SRL», «Evrofasad Prim SRL».

01.03
2018

Визначено переможців конкурсу «#ПутешествиеАксор» за лютий

28 лютого 2018 року було визначено лютневих переможців конкурсу "#ПутешествиеАксор", який компанія AXOR INDUSTRY проводить в соціальній мережі Instagram. Переможцями стали: Ігор Мироненко, Карась Сергій та Ірина Дорошевська. Конкурс "#ПутешествиеАксор" триває до 31 березня 2018 року.

01.03
2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

1 березня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру механічного факультету: Ведмеденко Іван, Заспенко Артем, Киселєва Карина, Козлова Катерина.

01.03
2018

Тренінги в AXOR - додатковий стимул у роботі!

23 лютого в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії «Нікс-М». Багато хто з гостей були вперше на заводі AXOR. І це була прекрасна можливість побачити процес виробництва фурнітури особисто і поставити питання про продукт безпосередньо фахівцям компанії.
Після екскурсії гості з ентузіазмом «включилися» в навчальний процес. По завершенні навчання слухачі відзначили, що тренінги в AXOR дають певний поштовх і стимул в роботі.

20.02
2018

У AXOR INDUSTRY пройшов семінар для дилерів компанії «Екіпаж»

16 лютого на території AXOR INDUSTRY пройшов навчальний семінар для дилерів нашого партнера - компанії «Екіпаж». Семінар був присвячений знайомству наших гостей з повним виробничим циклом виготовлення віконно-дверної фурнітури, реалізованому на заводі AXOR, а також більш глибокому вивченню асортиментної лінійки і новинок компанії.

19.02
2018

Відбувся візит партнерів з компанії «Народні вікна» на завод AXOR

13 лютого з робочим візитом AXOR INDUSTRY відвідали співробітники компанії «Народні вікна», серед яких були провідні фахівці виробничих ділянок і відділу продажів нашого партнера.

12.02
2018

Проведено навчальний тренінг для дилерів компанії «Вікна Віконда»

І знову AXOR INDUSTRY відчиняє свої двері для менеджерів дилерських салонів свого партнера - компанії «Вікна Віконда». Цього разу побачити роботу заводу AXOR, дізнатися про новинки компанії, а також прослухати навчальний тренінг на актуальну для ринку тему приїхали дилери заводу «Віконда» із Запорізької області. Загальна кількість гостей склала 25 осіб.

12.02
2018

Огляд ринку СПК України за 2017 рік

Компанія AXOR INDUSTRY представляє огляд ринку СПК України за 2017 рік.  Дане дослідження засноване на опитуванні керівників провідних українських виробників СПК і являє собою узагальнену думку респондентів згідно актуальних питань сьогоднішнього дня: стан справ у галузі, розвиток партнерських відносин, кадрова політика компаній, оцінка факторів розвитку галузі та інші важливі питання.

09.02
2018

Визначено переможців конкурсу «# ПутешествиеАксор» за січень

На початку лютого 2018 року було визначено переможців конкурсу "#ПутешествиеАксор" за січень. Ними стали: Ізотова Ліана («Віконда»), Білоусова Ольга («Вікна Люкс»), Сінніков Артем («Мелітополь Вікна»). Конкурс "#ПутешествиеАксор" проходить у соціальній мережі Instagram та триватиме до 31 березня 2018 року.

07.02
2018

Академічне навчання від AXOR

З початку 2018 року AXOR INDUSTRY бере участь в академічній освіті віконних фахівців, читаючи курс лекцій в Одеській державній академії будівництва та архітектури.
1 лютого 2018 року в академії ОДАБА успішно пройшов одноденний курс лекцій на тему «Віконна фурнітура та її особливості», який читав фахівець компанії AXOR INDUSTRY Роман Петренко.

06.02
2018

У AXOR Academy успішно почався навчальний сезон

31 січня 2018 року було успішно відкрито сезон навчально-інформаційних семінарів в AXOR Academy. Гостями AXOR стали дилери нашого партнера - компанії «Віконда», які приїхали в місто Дніпро з Вінницької та Житомирської областей.

25.01
2018

Стипендіальна програма від AXOR розширена та продовжена на 2018 рік

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди. Запрошуємо студентів механічних факультетів ВНЗ м.Дніпра взяти участь в конкурсі і мати можливість отримувати додаткову стипендію. Заявки на участь приймаються до 20.02.2018 року.

22.01
2018

Привітання з Днем соборності України

Вітаємо з Днем соборності України!
Бажаємо великої сили і могутності нашій державі, єдиного духу народу, міцної дружби і братерської допомоги, взаємоповаги і розуміння, вірних цілей і високих прагнень, чистого і мирного неба на всіх.


15.01
2018

Фотоконкурс “Powered by AXOR” продовжено на 2018 рік

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує дію фотоконкурсу "Powered by AXOR" у 2018 році. Призи для щоквартальних розіграшів цього року такі. Головний приз для кожній номінації – перфоратор Bosch Professional. Заохочувальний приз - Power Bank 6000 мА/год. Для того, щоб прийняти участь у конкурсі необхідно надіслати на shop@axorindustry.com фотографії зданих в експлуатацію будівельних об'єктів, при склінні яких була використовувана фурнітура ТМ AXOR.

11.01
2018

Визначено переможця 3-го етапу фотоконкурсу Powered by AXOR 2017

11 січня 2018 року було обрано переможця 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR» 2017 року. Перемогу здобула компанія - ПП Латковський, (ТМ Віконда). Також заохочувальні призи отримають компанії "Мтермо" і ПП Бабченко .

28.12
2017

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом

Дорогі партнери, колеги та друзі!
У наступаючому році ми бажаємо Вам нових можливостей для розвитку Вашого бізнесу та реалізації найамбітніших проектів. Нехай новий рік наповнить Ваше життя яскравими емоціями, будинок - затишком і достатком, а серце - миром і любов'ю!
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.


Новости 21 - 40 из 214
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец