Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay
I півріччя 2019

Огляд ринку СПК України

Аналіз ринку за даний період розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на ІІ півріччя 2019 року. Огляд складено на основі опитування керівників провідних виробничих підприємств СПК в Україні.

Огляди ринку від AXOR

Що містять?

ДУМКИ ЛІДЕРІВ РИНКУ

АНАЛІТИКА
БАГАТЬОХ РОКІВ

ПРОГНОЗУВАННЯ РИНКУ

6 років аналітичної роботи

Починаючи з 2013 року, AXOR тримає руку на пульсі розвитку віконного ринку. Завдяки співпраці з провідними виробничими компаніями галузі, які приймають участь у наших регулярних опитуваннях, ми маємо змогу проводити аналітичну роботу та робити певні висновки щодо розвитку галузі у той чи інший період та порівнювати показники та тенденції щороку.

Тільки найголовніше

Огляд завжди заснований на аналізі актуальних питань розвитку галузі, таких як: оцінка розвитку ринку за звітний період, аналіз тенденцій і попиту на продукцію, аналітика ефективних методів просування і збільшення продажів опитаних компаній, оцінка перспектив розвитку галузі і очікування наступного періоду.

ОСОБЛИВОСТІ ОГЛЯДІВ

НА ЗАМІТКУ

Актуальні огляди для порівняння

2018 рік

Річний огляд ринку СПК України

У цьому огляді провідні компанії-виробники СПК України висловили свою думку і оцінки результатів 2018 року, а також прогнози на 2019 рік.
Які перспективи 2019 року? Що може вплинути на розвиток і зростання показників ринку? Про це та інше - у даному огляді.

Детально
1-ше півріччя 2018 рік

Огляд ринку СПК України

Огляд побудовано на основі опитування керівників найбільших виробничих підприємств СПК в Україні. Крім того, вперше в даному аналізі ринку представлено новий розділ «Думка експертів», де провідні експерти ринку висловлюють свої думки щодо розвитку галузі та очікувань на наступний період.

Детально
попередні огляди
архівна інформація
Мобільний додаток AXOR

Бажаєте тримати руку на пульсі віконного бізнесу?

Завантажуйте Мобільний додаток AXOR
Всі необхідні дані для ведення бізнесу. Можливість брати участь у акціях та конкурсах від AXOR. Зручне і сучасне рішення.