Вхід до особистого кабінету

49000, Україна, Дніпро, проспект Праці, 32

+38 (067) 500 77 79

Всі Міжнародні представництва УкраїнаРосія
RO

Михай Гімбовскі

Представник компанії AXOR INDUSTRY EU в Румунії

Румунія, м.Бухарест

+4 072 867 94 72

Mihai.Ghimbovschi@axorindustry.com
KZ

Денис Самойлов

Республіка Казахстан

Казахстан, м. Алмати

+7 705 206 10 72

dsamoilov24@mail.ru
PL

Євген Мазур

Представник компанії AXOR INDUSTRY EU в Польщі

Польща

+4 857 511 56 05

E.Mazur@axorindustry.com
UA

Юрій Стабрило

Менеджер з продажу в Західному регіоні

Україна, м.Львів

+38 067 563 75 86

Yuriy.Stabrylo@axorindustry.com
UA

Сергій Золотарчук

Менеджер з продажу в Західному регіоні

Україна, м.Львів

+38 097 609 29 19

Sergey.Zolotarchuk@axorindustry.com
UA

Ігор Тіторук

Менеджер з продажу в Центральному регіоні

Україна, м. Київ

+38 067 630 62 35

Igor.Titoruk@axorindustry.com
UA

Олександр Амелін

Регіональний менеджер в Центральному регіоні

Україна, м. Київ

+38 067 639 72 61

Aleksandr.Amelin@axorindustry.com
UA

Ігор Санін

Регіональний менеджер в Східному регіоні

Україна, м. Дніпро

+38 067 823 66 09

igor.sanin@axorindustry.com
UA

Едем Хаурмаджі

Директор з продажів по Україні

Україна, м. Дніпро

Edem.Khaurmadzhi@axorindustry.com

Зворотній зв'язок