Вхід до особистого кабінету
2013-2019

Архів

Всі огляди ринку СПК України від компанії AXOR INDUSTRY

I півріччя 2021

Огляд ринку СПК України

Аналіз ринку за даний період розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на І півріччя 2021 року. Огляд складено на основі опитування керівників провідних виробничих підприємств СПК в Україні.

Детально
I півріччя 2020

Огляд ринку СПК України

Аналіз ринку за даний період розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на І півріччя 2020 року. Огляд складено на основі опитування керівників провідних виробничих підприємств СПК в Україні.

Детально
2019 рік

Річний огляд ринку СПК України

У цьому огляді провідні компанії-виробники СПК України висловили свою думку і оцінки результатів 2019 року.

Детально
I півріччя 2019

Огляд ринку СПК України

Аналіз ринку за даний період розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на ІІ півріччя 2019 року. Огляд складено на основі опитування керівників провідних виробничих підприємств СПК в Україні.

Детально
2018 рік

Річний огляд ринку СПК України

У цьому огляді провідні компанії-виробники СПК України висловили свою думку і оцінки результатів 2018 року, а також прогнози на 2019 рік.
Які перспективи 2019 року? Що може вплинути на розвиток і зростання показників ринку? Про це та інше - у даному огляді.

Детально
1-ше півріччя 2018 рік

Огляд ринку СПК України

Огляд побудовано на основі опитування керівників найбільших виробничих підприємств СПК в Україні. Крім того, вперше в даному аналізі ринку представлено новий розділ «Думка експертів», де провідні експерти ринку висловлюють свої думки щодо розвитку галузі та очікувань на наступний період.

Детально