Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

17.02.2016

AXOR INDUSTRY ВІДВІДАЛИ ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ EBA

AXOR INDUSTRY ВІДВІДАЛИ ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ EBA

12 лютого 2016 року гостями компанії AXOR INDUSTRY стали представники компаній учасників Європейської Бізнес Асоціація (EBA). EBA - одне з наймасштабніших бізнес-спільнот в Україні, що об'єднує понад дев'ятисот компаній-лідерів, які працюють на українському ринку і поділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу. Компанія AXOR INDUSTRY, як давній член асоціації EBA, з радістю погодилася поділитися своїм досвідом і досягненнями з учасниками спільноти в рамках проекту EBA Best Business Practices.

В ході візиту гості нашої компанії змогли на власні очі побачити виробничі потужності найбільшого і єдиного в Україні заводу повного циклу з виробництва фурнітури для СПК. Масштаби нашого підприємства, першокласне обладнання та налагоджена система виробництва і контролю якості, справили на гостей глибоке враження.

Далі за програмою гостей чекала захоплююча презентація, в якій керівник з продажу компанії AXOR INDUSTRY в Україні Едем Хаурмаджі, поділився з учасниками візиту цінною інформацією про історію успіху компанії. Він розповів про складнощі, які нам довелося долати в перший рік роботи, про те, як ми завоювували довіру споживачів, конкуруючи з німецькими торговими марками. І яким чином на сьогоднішній день збудовані наші взаємини з партнерами, що ефективно в роботі і які інструменти маркетингу допомагають нам в завоюванні довіри.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита до співпраці і готова спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання і покращувати його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Розкажіть новину друзям