Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

19.10.2018

Магія вогню і металу. AXOR на «Koval Fest»

Промислові підприємства та виробничі комплекси, пов'язані з металургійною галуззю, а також майстри металевої справи грають важливу роль в економічному розвитку кожної країни і, зокрема, міста.
13 жовтня завод AXOR, як виробничий комплекс металургійної галузі, вніс свій внесок в «Металеву історію міста Дніпра».

IMG_20181013_163957.jpg

У цей день в рамках фестивалю «Koval Fest» відбулася історична подія - встановлення символу міста Дніпра – металевої інсталяції у вигляді "Дерева життя". На кожному листі цього дерева - «Талісмана Дніпра» - ковалі виковували імена людей і назви компаній, які внесли вклад в розвиток рідного міста.

IMG_7370.jpg

З гордістю ділимося тим, що на одному листі «Талісмана Дніпра» викувана назва заводу AXOR!

IMG_20181013_170824.jpg

Фестиваль «Koval Fest» покликаний популяризувати майстерність ковальської справи. У даній популяризації зацікавлені металургійні підприємства, міська влада і безпосередньо самі ковалі.

У ході фестивалю ковалі з усієї України та з-за кордону демонстрували своє мистецтво і дивували людей оригінальними елементами, які можна створити за допомогою ковальської справи.

IMG_7383.JPG IMG_7376.jpg

Висловлюємо подяку за проведення даного заходу на високому рівні, а також за запрошення компанії AXOR INDUSTRY взяти участь у даному проекті, директорові фестивалю Тетяні Тицькій і ковалю Талісману.