Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

09.07.2018

Конкурс «Пікнік з AXOR» в Instagram

Компанія AXOR INDUSTRY оголошує про старт конкурсу «Пікнік з AXOR», який буде проходити з 28 червня по 31 жовтня 2018 року в соціальній мережі Instagram.
Учасником конкурсу може бути будь-який бажаючий, який підписався на сторінку компанії AXOR INDUSTRY в Instagram і виконав всі умови конкурсу.

picnic_slider_ua.jpg

  Для участі в конкурсі необхідно:
1. Вподобати сторінку AXOR в соціальній мережі Instagram @axor_live.
2. Розмістити в своєму профілі Instagram одну або кілька фотографій з приготовленою стравою. У кадрі фотографій повинен бути атрибут з логотипом AXOR. Для цуього можна використовувати будь-яку сувенірну чи поліграфічну продукцію AXOR. Лого AXOR також можна зобразити на фото за допомогою інгредієнтів блюда. Вітається творчий підхід, оригінальність композиції і ракурсу зйомки.
3. Під розміщеним фото необхідно описати рецепт страви і поставити хештеги #axor_live, #picnicAXOR, а також посилання на сторінку конкурсу @axor_live.
4. У коментарях до новини про цей конкурс на сторінці @axor_live в Instagram відзначити профіль друга, зареєстрованого в даній соціальній мережі.

Увага! Профіль учасника в Instagram повинен бути відкритий на час проведення конкурсу.

  Визначення переможців та вручення призів

За підсумком кожного місяця (липень, серпень, вересень, жовтень 2018 року) будуть визначені 3 переможці за допомогою системи випадкового вибору random.org. Ці переможці, відповідно, отримають наступні призи:

1. Фірмова термокружка AXOR
2. Спортивна пляшечка Soft Touch
3. Фірмова кепка і футболка AXOR

Дата проведення конкурсу: 28.06.2018- 31.10.2018

Бажаємо всім учасникам удачі! Чекаємо на ваші фотографії і рецепти!
Якщо виникнуть питання – пишіть на infoaxor@axorindustry.com