Вхід до особистого кабінету

26.04.2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для представників компанії Європроф

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує цикл тренінгів, що проводяться для партнерів компанії в навчальному центрі AXOR Academy. Цього разу, 20 квітня, гостями AXOR стали менеджери з продажу і дилери компанії «Європроф» (фабрика вікон «Геоком Рест»). Відпочивши з дороги і пригостившись ароматною кавою, гості взяли участь в екскурсії по заводу, яка для зручності гостей була проведена в кілька етапів. Керівник відділу продажів України Едем Хаурмаджі і регіональні менеджери компанії Роман Петренко, Олександр Амелін, Ігор Горак знайомили представників партнера з особливостями виробничого процесу заводу AXOR.

IMG_2747.jpg    IMG_2833.jpg     

IMG_3008.jpg   

IMG_2672.jpg
   


Після цього в конференц-залі з презентацією технічних новинок виступив регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко, детально відповівши на всі питання аудиторії.
IMG_3051.jpg

Після кави-брейка гості з ентузіазмом взяли участь в навчальному тренінгу Наталії Шинкаренко на тему «Ефективні продажі». Наталія презентувала слухачем свою методику ефективної презентації продукту для клієнта, детально зупиняючись на тому, як виявити потреби і приховані мотиви потенційних покупців і в зв'язку з цим встановлювати грамотну комунікацію з ними.
IMG_3047.jpg

Як завжди, тренінг був насичений новими знаннями, практичними завданнями і надихаючими для подальшої роботи емоціями.
IMG_2671.jpg

Компанія AXOR INDUSTRY бажає всім слухачам заходу ефективної реалізації отриманих знань і навичок в роботі. Ми завжди відкриті для співпраці з партнерами для досягнення загальних цілей.