Вхід до особистого кабінету

18.04.2018

AXOR - на відкритті заводу «Окошко» в Молдові

Відкриття нового заводу - це завжди особливі емоції. Сталевий блиск нового обладнання, блискучі новизною деталі і матеріали, запуск найпершої лінії виробництва...
Брати участь у такому заході - це завжди хвилююче і відповідально.

5 квітня 2018 року в Республіці Молдова, м. Кишинів, відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва світлопрозорих конструкцій «Окошко». Компанія AXOR INDUSTRY, як партнер заводу «Окошко» щодо поставок віконно-дверної фурнітури, взяла активну участь в святковому заході.

IMG_8958.jpg


IMG_9007.jpg

Для більш ніж сотні віконних дилерів, запрошених на торжество, була організована насичена інформаційно-святкова програма. Під час екскурсії цехами нового комплексу дилери активно цікавилися як виробничими процесами виготовлення продукції, так і задавали питання щодо комплектуючих вікна.

Фахівець компанії AXOR INDUSTRY, Володимир Косовський, наочно показував і розповідав дилерам про ту чи іншу технічну особливість елементів AXOR, про відмінності і переваги комплектації фурнітури Komfort Line K-3 і Smart Line S +, а також про дверні замки Door Line DL.

IMG_9275.jpg

IMG_9271-(1).jpg

Після екскурсії в рамках інформаційної частини вечора наш фахівець виступив з презентацією продукції компанії і новинок AXOR, зокрема представив аудиторії: фальцеві петлі, дверні шпінгалети, приховані петлі, розсувні системи та інші розробки інженерного департаменту компанії.

Компанія AXOR INDUSTRY вітає партнера з відкриттям виробничого комплексу. Бажаємо команді «Окошко» подальшого розвитку та успішної реалізації намічених планів!

Ми завжди відкриті до співпраці для досягнення спільної мети. Докладний фотозвіт заходу - на офіційній сторінці AXOR INDUSTRY в Facebook.