Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

21.03.2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для представників компанії Stekloplast

У AXOR Academy пройшов тренінг для представників компанії Stekloplast

16 березня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY провела для співробітників і дилерів свого партнера - компанії Stekloplast - навчальний тренінг на тему: "Ефективні продажі".

У першу чергу за традицією для гостей була проведена екскурсія заводом AXOR. Для багатьох гостей - це було перше знайомство з виробництвом AXOR, в ході якого вони дізналися багато нового і цікаво про виготовлення віконної фурнітури.

Ті відвідувачі, які були у нас раніше, відзначили, що виробничий комплекс заводу помітно розширився, з'явилося нове обладнання і додаткові лінії. І також підкреслили, що отримали нову та корисну технічну інформацію, необхідну в роботі, - як під час екскурсії, так і під час презентації, які для гостей провів регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко.

Після перерви гості взяли участь у тренінгу. Вела навчання бізнес-тренер Наталія Шинкаренко. На тренінгу детально були розглянуті інструменти і тактики проведення ефективної презентації продукту для клієнта, з урахуванням розуміння потреб кінцевих споживачів. Тренінг був наповнений великою кількістю практичних занять з грамотної комунікації.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита для співпраці з партнерами для досягнення загальних цілей.