Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

01.03.2018

Визначено переможців конкурсу «#ПутешествиеАксор» за лютий

28 лютого 2018 року було визначено переможців конкурсу "# ПутешествиеАксор" за лютий. Даний конкурс компанія AXOR INDUSTRY проводить у соціальній мережі Instagram. Як і в попередні періоди цього разу були розіграні 3 призових місця. Переможцем на думку журі став Ігор Мироненко (компанія DreamHouse, "Віконда") з фотороботою із засніжених Карпат. Ігор отримує приз - фірмовий термос від AXOR.

Конкурс_февраль_UA.JPG

Також були визначені переможці місяця за допомогою сервісу випадкового вибору random.org.
Переможцями стали: Карась Сергій (ЧП Карась, Steko) з чудовою фотографією собаки на снігу. Приз в даній номінації - термокружка AXOR.

dog axor.jpg

Та Ірина Дорошевська (ФОП Романченко А.В., "Нікс-М") з фотографією улюбленця кота Йосі, який любить подорожувати в фірмовому пакеті AXOR. Ірина виграла приз від AXOR - фарфоровий набір чайник з чашкою.

Дякуємо всім учасникам за чудові фотографії. Нагадуємо, що конкурс "#ПутешествиеАксор" триває. За підсумками березня буде визначено нових переможців. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!
Для участі в конкурсі "#ПутешествиеАксор" необхідно розмістити в соціальній мережі Instagram одну або кілька фотографій на задану тему, в кадрі яких присутній логотип AXOR.
Детальні умови.
Фотоальбом конкурсу в Facebook.
AXOR INDUSTRY в Instagram.