Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

02.11.2017

Учні старших класів відвідали завод AXOR з метою профорієнтації

Уже стало доброю традицією відкривати двері компанії AXOR INDUSTRY для активних і допитливих старшокласників з метою їх професійного орієнтування. Так, 31 жовтня AXOR INDUSTRY радо зустрів в своїх стінах майбутніх випускників шкіл Дніпропетровського регіону, які проходять підготовку в «Центрі Бізнес Орієнтування».

IMG_8935.JPG

Едем Хаурмаджі, керівник відділу продажів AXOR INDUSTRY в Україні, провів для хлопців та дівчат екскурсію по заводу і офісу, познайомив допитливих гостей з робочими процесами в кожному з основних підрозділів підприємства, розповів про особливості нашого продукту, а також з готовністю відповідав на різнобічні та часом досить дорослі питання юнаків.

IMG_8956.JPG IMG_9002.JPG

IMG_8982.JPG IMG_8977.JPG

Хлопці та дівчата з великим інтересом ставили питання про вибір професії та ВНЗ для кожної з представлених на заводі спеціальностей, про стажування на нашому підприємстві, про роботу того чи іншого цеху і лабораторії, про знання і навички, необхідні для роботи в різних підрозділах великого підприємства. Ще молодь цікавили такі теми: як успішно презентувати свій продукт або ідею; як залучити інвестиції до своїх майбутніх стартапів тощо.

По завершенні заходу діти щиро подякували за насичену, динамічну і дуже пізнавальну зустріч.

IMG_9039.JPG