Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

21.05.2018

Заступник міністра економічного розвитку в гостях у AXOR

21 травня в рамках проведення Експортного дня у Дніпрі підприємство AXOR INDUSTRY відвідали Наталія Микольська, торговий представник-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України та Мар'яна Каганяк - керівник державної установи «Офіс з просування експорту України».

IMG_5470.jpg

Для AXOR - це дуже значимий візит. Ми в черговий раз змогли підтвердити статус найбільшого у Східній Європі заводу повного циклу з виробництва фурнітури для вікон і дверей, і одного з кращих експортних підприємств Дніпропетровщини.

IMG_5380.JPG

  Екскурсію по заводу для гостей провів генеральний директор заводу Осман Йилмаз і директор з продажу в Україні Едем Хаурмаджі.
Крім вражаючих потужностей і виробничих процесів на заводі, гостей здивувала власна лабораторія AXOR, де продукція проходить тестування в режимі нон-стоп.

IMG_5446.jpg

  Говорячи про підприємство AXOR INDUSTRY своїм слухачам, Наталія Микольська відзначила: "Велика кількість вікон, які продаються в Європі вже мають якісні українські комплектуючі. Тому купуйте українське та експортуйте українське. Бути експортером складно, але цікаво і прибутково".


І своїм прикладом AXOR INDUSTRY це підтверджує.
Дякуємо за сприяння в проведенні візиту Дніпропетровський департамент Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

IMG_5465.jpg