Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

03.05.2018

Тонкощі маркетингу В2В сфери: AXOR поділився своїм досвідом з представниками EBA

Маркетинг - особлива наука і сфера бізнесу, інструменти якої постійно змінюються і доповнюються новими і більш ефективними -  чи то засоби донесення інформації до клієнта або ж техніки формування лояльності і позитивного іміджу компанії.

Представники відділу маркетингу AXOR INDUSTRY завжди відкриті до співпраці і готові ділитися своїм досвідом з колегами та партнерами. Так, 26 квітня нашими гостями стали представники Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Керівники підприємств, фахівці маркетингових департаментів різних компаній у цей день відвідали AXOR для того, щоб ближче познайомитися з роботою великого виробничого підприємства і взяти участь у семінарі на тему: «Ефективні інструменти маркетингу в В2В сфері і нові тренди в просуванні бренду».

IMG_4275.jpg IMG_4289.jpg

  Зустрічали гостей Едем Хаурмаджі, директор з продажу в Україні, і Олена Крекніна, заступник директора з маркетингу AXOR INDUSTRY.

Едем Хаурмаджі провів для гостей екскурсію по заводу AXOR, яка викликала великий інтерес серед гостей. Питання про роботу заводу і його продукцію тривали ще довгий час і після екскурсії - в холі компанії.

IMG_4268.jpg

   Після невеликого кофе-брейку в конференц-залі компанії виступила Олена Крекніна з презентацією по заданій темі. Олена щиро ділилася зі слухачами своїми знаннями, досвідом і тонкощами побудови маркетингових комунікацій у сфері В2В.

IMG_4548.jpg

Розповіла про те, яким чином нашії компанії вдалося завоювати прихильність багатьох своїх клієнтів і партнерів, лояльність до бренду друзів, колег і родичів, ефективно використовуючи маркетингові технології. Як працює «євангеліст бренду», маркетинг ключових клієнтів, за яким принципом будується контент-маркетинг в компанії і багато іншого.І гості, і спікер не помітили, як пролетів час. Питання і відповіді продовжили зустріч ще на цілу годину від планованого таймінгу.

IMG_4526.jpg

Підводячи підсумки заходу, можна сміливо сказати, що перший досвід проведення зустрічі такого формату пройшов дуже успішно. Такі зустрічі дуже корисні - як для нашої компанії, так і компаній-партнерів і колег по бізнесу.
З огляду на те, що заявки на участь у цьому заході перевищили очікуване число гостей, ми плануємо і далі організовувати подібні заходи для обміну досвідом по темі маркетингу і не тільки.

IMG_4508.jpg

Компанія AXOR INDUSTRY висловлює велику подяку за активну участь в організації даного заходу Дніпропетровському департаменту Європейської Бізнес Асоціації та особисто Катерині Присяжнюк — за організацію групи і швидке реагування під час реєстрації учасників.

Заявку на участь в маркетинговому заході від AXOR INDUSTRY можна залишити, написавши нам на infoaxor@axorindustry.com

Про проведення таких заходів в майбутньому — ми повідомимо додатково.