Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

20.04.2018

AXOR успішно провів виїзний тренінг для віконних дилерів у Казахстані

Протягом двох днів, 11 та 12 квітня, дилери віконної компанії VDA Group (Казахстан) з великим ентузіазмом освоювали новий підхід до збільшення якості та кількості продажів - вивчаючи психологію спілкування з клієнтом.

Бізнес-тренер Наталія Шинкаренко проводила для співробітників партнера авторський курс на тему: «Психотипи клієнтів: клієнти назавжди». У перший день тренінгу дилери вивчали психологічні портрети клієнтів: їх реакції, очікування, способи одержання інформації, доводи, які для них дієві / недієві.

DSC00794.jpg DSC00759.jpg 

Це був дуже цікавий і насичений новими знаннями день, як сказали самі учасники по його завершенню. «Ми думали, що це буде стандартний тренінг з продажу. І без розуміння ринку і структури продажів у нашому регіоні, - поділилися з Наталією учасники наприкінці першого дня навчання. - Виявилося, все зовсім навпаки! Зараз ми розуміємо, як діяти і з якою людиною, як розмовляти. Багато що стало ясно. Видно помилки. Це дуже цікавий підхід і точно дієвий».

DSC00837.jpg DSC00824.jpg

Другий день тренінгу був присвячений практичним завданням, аналізу «домашнього завдання» і освоєння отриманих знань на конкретних прикладах, з якими дилери стикаються в щоденній роботі. Два дні пролетіли як одна мить. Учасники тренінгу висловили велику подяку спікерові і компанії AXOR INDUSTRY за організацію навчання. Відзначили, що тепер з нетерпінням чекатимуть на нові тренінги від AXOR!

DSC00877.png

Компанії AXOR INDUSTRY завжди відкрита для співпраці з партнерами для досягнення спільної мети.