Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

19.02.2018

Відбувся візит партнерів з компанії «Народні вікна» на завод AXOR

13 лютого з робочим візитом AXOR INDUSTRY відвідали співробітники компанії «Народні вікна», серед яких були провідні фахівці виробничих ділянок і відділу продажів нашого партнера. Основна мета зустрічі - знайомство фахівців компанії-партнера з виробничими процесами заводу AXOR INDUSTRY, більш детальне вивчення продуктової лінійки AXOR, а також обмін досвідом між фахівцями двох виробничих компаній AXOR і «Народні вікна».

IMG_9993.JPG

Керівник відділу продажів AXOR INDUSTRY в Україні Едем Хаурмаджі детально познайомив гостей з повним виробничим циклом заводу AXOR, розповів представникам партнера про останні інноваційні рішення, що застосовуються у виробництві фурнітури, її переваги і технічні особливості в різних лінійках, а також відповів гостям на всі запитання.

IMG_9974.JPG

Фахівці виробничого напрямку компанії «Народні вікна» змогли детально і наочно ознайомитися з виробничими процесами на кожній дільниці заводу, співробітники відділу продажів почерпнули для себе багато нової інформації про технічні переваги та особливості продукції AXOR для кінцевого споживача.

IMG_0045.JPG

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита до співпраці з нашими партнерами для досягнення спільної мети!