Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

27.09.2017

Нові переможці стипендіальної програми від AXOR

Нові переможці стипендіальної програми від AXOR

13 вересня комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми.

Нагадаємо, що наша компанія з метою підтримки перспективної української молоді два рази на рік оголошує про прийом заявок на отримання стипендії AXOR і за підсумками відбору визначає переможців, які отриматимуть щомісячну фінансову винагороду протягом наступних 5 місяців.

Отже, переможцями нового періоду стипендіальної програми від AXOR (вересень 2017 р.- січень 2018 р.) стали студенти Українського державного хіміко-технологічного університету, факультет технології неорганічних речовин, кафедра електрохімічних і природоохоронних технологій.

У категорії «За успіхи в навчанні» переможцем став студент 4-го курсу спеціальності технічна електрохімія Гороз Осман Рустемович. У Османа найвищий бал серед однокурсників. Він активний і допитливий студент, учасник олімпіад і наукових проектів. У категорії «Пільгова стипендія» переможцем стала студентка 5-го курсу Вайло Євгенія Володимирівна. Євгенія займається дослідницькою роботою по тематиці отримання гальванічних композиційних покриттів, має активну життєву позицію та інтерес до навчання і дослідницької роботи.

Переможцям і всім учасникам програми бажаємо успіхів у навчанні! Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY триватиме і чекає на нових переможців.
Детальніше про програму: http://axorindustry.ua/news.php?ELEMENT_ID=976