Вхід до особистого кабінету |Реєстрація на OpenDay

14.06.2017

Директора виробництв та представники обладміністрації відвідали завод AXOR

Побачити сучасний хай-тек завод у місті Дніпро, оцінити організацію роботи підприємства європейського зразка, задати питання безпосередньо топ-менеджерам компанії - ось головні моменти, що цікавлять гостей AXOR INDUSTRY, яких, до речі, стає все більше і більше.

IMG_6752.JPG

У червні 2017 року відбулося відразу два заходи в рамках проекту День відкритих дверей AXOR. 1 червня наш завод відвідали учасники освітнього проекту Business Centre Popcorn, в рамках якого вдосконалюють свої знання і управлінські навички керівники компаній різної спрямованості.

IMG_6769.JPG

Приємно відзначити, що серед відвідувачів у цей день був представник мережі салонів «Центр вікон», який згодом поділився з нами тим, що відвідування нашого заводу "зробило переворот в його голові" щодо сприйняття нашої фурнітури. Через деякий час (на наступний День відкритих дверей 10 червня) він вирішив приїхати до нас ще раз і вже зі своїм партнером.

IMG_7377.JPG

10 червня у Дні відкритих дверей AXOR приймали участь як дилери і виробники з віконної галузі, так і представники Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і Дніпропетровської обласної ради. Гості високо оцінили систему побудови бізнес-процесів в компанії, масштаби і технологічність виробництва, а також звернули увагу на унікальну систему очищення стічних вод AXOR.

Один з відвідувачів навіть зазначив наступне: «Ваше підприємство випередило свій час - з позиції захисту навколишнього середовища». (Мова йде про новий законопроект України - стосовно відповідності роботи виробничих підприємств європейським нормам з питань безпеки навколишнього середовища). Варто відзначити, що при будівництві заводу AXOR у 2011 році всі технології були реалізовані відповідно до європейських норм.

IMG_6812.JPG
Компанія AXOR INDUSTRY завжди рада бачити у себе в гостях всіх, хто цікавиться розвитком віконної галузі, і завжди відкрита до нової співпраці для досягнення спільної мети.