Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

03.07.2020

Фурнітура для алюмінієвого профілю з фурнітурним пазом 16 мм.

Вікна з алюмінієвого профілю – це сучасний різновид віконних систем, який набирає все більшої популярності серед різних категорій покупців. Така тенденція обумовлена унікальними властивостями матеріалу, з якого вони виготовляються.

26.06.2020

Вагомий внесок AXOR в боротьбі з COVID-19

По завершенню, 2020 рік можна буде сміливо віднести до числа найскладніших в історії для бізнесу, в цілому, і для кожної людини, окремо. Поява вірусу «COVID-19» зруйнувала практично всі бізнес-плани, а досягнення поставлених цілей значно ускладнилося і змістилося на багато місяців вперед.

18.06.2020

Бліц-інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза.

Вже стало доброю традицією щовесни зустрічатися з паном Османом Йилмазом і обговорювати те, що відбувається в компанії. У 2020 році через введення карантину наша зустріч трохи зсунулася в часі, але ми знайшли можливість зустрітися і поговорити. Про вихід компанії з карантину, про ті продукти, які вводилися в продуктову лінійку, про новинки, які вийдуть на ринок у 2020 році - читайте в ексклюзивному інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза для «Оконный Консалтинг».

20.05.2020

AXOR - Cкануй удачу

Міжнародний бренд AXOR оголошує про старт нової Акції «AXOR - cкануй удачу» через мобільний Додаток AXOR.

08.05.2020

Ніколи знову

8 та 9 травня Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв Другої світової війни 1939 – 1945 рр.

17.04.2020

Поява вірусу COVID-19 і його наслідки

Поява вірусу COVID-19 і його наслідки, торкнулися практично всі компанії, незалежно від їх напрямку та масштабів діяльності, і AXOR не є винятком.
При розробці принципів роботи в умовах карантину, головною метою для керівників #AXOR було збереження здоров'я і життя кожного співробітника.

02.04.2020

Поповнення асортименту AXOR — підвіконний ізоляційний профіль Triotherm+

Зустрічайте в асортименті AXOR підвіконний ізоляційний профіль Triotherm+ з пінополістиролу EPS

Виконаний з пінополістиролу високої щільності (EPS) та спеціально розроблений для прихованої установки під вікном. Використовується замість звичайних пластикових профілів. Забезпечує надійну тепло- і гідроізоляцію і перешкоджає утворенню містків холоду. Стійкий до деформації, міцний, довговічний, монтується легко і швидко.

06.03.2020

Милі дами, будьте дивовижно щасливі!

8 березня - перші весняні промені і скромне цвірінькання птахів, повітря наповнюється колись знайомими, теплими ароматами...

02.03.2020

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

21 лютого 2020 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської Державної Академії будівництва і архітектури та Національної металургійної Академії України:  Насонов Денис, Антропов Олександр, Шиманський Юлій, Альошин Владислав.

25.02.2020

AXOR ACADEMY, навчання триває.

AXOR ACADEMY продовжує активну підготовку своїх партнерів до нового сезону.

13.02.2020

AXOR. Курс навчання для дилерів і фахівців з монтажу.

Одна з найважливіших задач бізнесу - вибудовувати комунікації з клієнтами.

У зв'язку з цим, #AXOR щорічно, в період міжсезоння, відповідає своїм партнерам на запит щодо підвищення компетенцій їх співробітників, дилерів і фахівців з монтажу.

06.02.2020

Неймовірне шоу GRAND CINEMA AXOR NIGHT для віконних дилерів України!

Урочистий розіграш призів серед дилерів – учасників акції AXOR «Код успіху» відбувся 25 січня 2020р. у Mercure Kyiv Congress Hotel.

04.02.2020

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

31.01.2020

AXOR INDUSTRY - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019

За даними Національного бізнес рейтингу наша компанія отримала золоту медаль і удостоєна звання «Лідер галузі-2019» у категорії «Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій».

18.11.2019

Вони кращі і вони наше майбутнє

Ми в цьому переконалися, приймаючи у себе в гостях 11 підлітків за програмою менеджмент туру «Світ професій», який організувала компанія Simplex - образование за рубежом в особі Юлия Здесенко.

За 4 дні канікул підлітки відвідали 10 компаній - лідерів у своїй галузі, і стали на крок ближче до своєї мети.

28.10.2019

Освіта віконникам в Україні

Тепер підростаюче покоління може набути досвіду в даній професії не тільки вивчаючи секрети ремесла поруч з професіоналом, але і пройшовши курс навчання і підтвердивши свої знання дипломом в Державному навчальному закладі «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі».


17.10.2019

AXOR крокує світом

Інтерес до фурнітури AXOR вже вимірюється світовими масштабами. З кожним роком збільшується число країн, в яких не тільки знають про неї, але й гідно визнають, як якісну та надійну. Зовсім недавно фурнітура AXOR була представлена на найбільшій в Латинській Америці міжнародній будівельній виставці «EDIFICA», яка проходила 2-5 жовтня у м. Сантьяго, Чилі.

01.10.2019

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

30 вересня 2019 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, факультету інформаційних технологій і технічної інженерії: Резцов Ігор, Ласкова Альона, Петрова Наталя, Шашкевич Оксана.

24.09.2019

Участь команди AXOR у марафоні з бігу

Спорт. Драйв. Яскраві емоції і перші особисті перемоги!
22 вересня команда AXOR взяла участь у масштабній спортивній події - міжнародному марафоні Dnipro ATB Marathon. У цей день свою дистанцію подолали понад 4000 спортсменів і любителів із різних міст України. Також в марафоні брали участь бігуни з Великобританії, США, Молдови, Польщі, Франції, Ізраїлю та інших країн.

10.09.2019

Підсумки конкурсу «Літо з AXOR»

Упродовж липня та серпня на нашій офіційній сторінці у мережі Instagram ми проводили конкурс «Літо з AXOR». Наразі ми маємо 104 цікаві та яскраві фотографії учасників конкурсу, розміщенних у соцмережі з хештегом #axortravel.

Ці фото відображають любов до літа та подорожей, добрий настрій та чудовий гумор і, що найцінніше для нас, вони наповнені повагою та любов’ю до AXOR. Щиро дякуємо кожному учаснику за креативність, винахідливість та активну участь!


Новости 1 — 20 з 319
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець