Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

04.03.2019

Виїзні тренінги від AXOR Academy в Білорусі

«Переконання ваші і ваших клієнтів - можуть бути абсолютно різними. Різні цінності і різні пріоритети. Дізнавайтеся, що цікаво і важливо для ваших клієнтів, чим вони живуть. Це допоможе вам говорити на одній мові з ними і швидше приходити до спільного знаменника »- слова бізнес-тренера Наталії Шинкаренко на тренінгу від AXOR Academy.

26 і 27 лютого 2019 року в Мінську компанія AXOR INDUSTRY провела для своїх партнерів - компанії «Орбіта» - 2-денний тренінг на тему «Ефективна комунікація». Співробітники відділу продажу і дилери партнера із задоволенням включилися в процес удосконалення своїх знань.


Вивчали нові для себе техніки продуктивних переговорів, розуміння потреб і переконань клієнтів. Нові знання та заряд енергією, як зазначили слухачі після закінчення навчання, допоможуть їм активно включитися в роботу в новому сезоні і досягти більших результатів у переговорах.

Тренінг для партнерів AXOR вела бізнес-тренер Наталія Шинкаренко.

Регіональний менеджер ТМ AXOR Олександр Мірошниченко представив основні лінійки і продуктові новинки компанії, зокрема детально розповів про технічні особливості та переваги прихованих петель AXOR - для систем дерева і ПВХ, а також познайомив з іншими проектними розробками AXOR 2019 року.

Представники компанії «Орбіта» щиро подякували спікерам за пізнавальне й цікаве навчання. І в черговий раз відзначили, що будуть з нетерпінням чекати на нові тренінги та семінари від AXOR!

academy беларусь орбита окна фурнитура аксор