Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

20.02.2019

Візит керівництва «Меезенбург Бел» на завод AXOR

Представленість продукції ТМ AXOR в Республіці Білорусь збільшується з кожним роком. Завдяки спільній роботі з партнерами, фурнітура AXOR є в багатьох білоруських будівлях первинного і вторинного скління.

З 2018 року AXOR в Білорусі представляє також один із лідерів в дистрибуції фурнітури і комплектуючих на віконному ринку - компанія «Меезенбург Бел». Минулий рік був важливим етапом співпраці, який показав перші вагомі результати.

19 лютого 2019 року директор «Меезенбург Бел», Русак Олександр Євгенович, і комерційний представник компанії, Русак Віталій Євгенович, особисто відвідали завод AXOR в Україні. Візит був присвячений екскурсії заводом, знайомству з новими розробками компанії і визначенню спільних планів розвитку на 2019 рік.

Візит керівництва «МеезенбургБел» на завод AXOR Візит керівництва «МеезенбургБел» на завод AXOR Візит керівництва «МеезенбургБел» на завод AXOR Візит керівництва «МеезенбургБел» на завод AXOR

Після екскурсії заводом, яку для гостей провів директор технічного департаменту компанії AXOR INDUSTRY Віталій Стовбун, делегація перейшла в конференц-зал, де разом з директором з продажів ТМ AXOR в Євразії Олексієм Бєлозьоровим і представником ТМ AXOR Олександром Мірошниченко гості обговорювали основні точки дотику загального розвитку в 2019 році. У більшій частині партнерів зацікавили новинки компанії, а саме: приховані петлі і фурнітура для дерев'яних вікон, а також інші розробки - продуктові, сервісні та програмні.

Дякуємо партнерам за візит і висловлюємо готовність до співпраці протягом довгих років.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита для співпраці з партнерами для досягнення спільної мети!

Візит керівництва «МеезенбургБел» на завод AXOR