Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

31.10.2018

Профорієнтація в AXOR. Приклади для молодого покоління

Діти ростуть дуже швидко. Сьогодні - школярі, пізніше - абітурієнти, потім молоді фахівці. Що вони оберуть? Який шлях розвитку - за покликом серця і здібностям або віддадуть перевагу популярним професіями того дня, забуваючи про свої захоплення і не розкриваючи своїх талантів? Чи стануть вони професіоналами у своїй сфері? Чи знайдуть реалізацію в обраній справі?

1.jpg

29 жовтня, отримати відповіді на хвилюючі питання щодо вибору майбутньої спеціальності намагалися юні гості AXOR INDUSTRY - учасники менеджмент-туру «Світ професій» від Юлії Здесенко і компанії SIMPLEX.

2 укр.jpg

Цього разу школярі, які взяли участь в екскурсії по заводу і офісу AXOR, задавали різні питання не тільки про принципи роботи нашого підприємства і ролі кожного співробітника в різних цехах, відділах, департаментах компанії.

Молоді хлопці та дівчата задавали дуже глибокі і, часом, філософські питання: чи будуть затребувані спеціальності, не пов'язані з прикладним застосуванням, або багато професій замінять в недалекому майбутньому програми; вибрати затребувану професію або ту, що до душі; важливо чи вступати до ВНЗу або простіше і швидше закінчити профільні сучасні курси. Питань було дуже багато.

5.jpg

І головне - їх цікавили особисті приклади наших керівників.

Едем Хаурмаджі, який вів екскурсію для хлопців по заводу і офісу, розповів їм, як після закінчення інституту і першого досвіду роботи в затребуваною на той час спеціальності сільськогосподарської галузі, він все ж «прийшов у продажі», де найбільше були потрібні його навички та вміння вести переговори, знаходити спільні точки дотику з партнерами. Згодом він став директором відділу продажів в Україні.

6.jpg

 «Світ змінюється. Сьогодні затребувані одні професії, завтра - інші. Важливо в професійному світі знайти себе», - підсумував Едем.

Олена Крекніна, заступник директора з маркетингу в AXOR INDUSTRY, поділилася з хлопцями прикладами з життя, коли захоплення переростають в професію і приносять вагомі результати. Також Олена підкреслила значущість навчання і розвитку:

«Навчання у ВНЗу дає не тільки основу в професії, але розширює кругозір, підвищує загальну грамотність, дає знання про сучасні тенденції і підвищує рівень іноземних мов.

Наприклад, компанію AXOR INDUSTRY часто відвідують іноземні гості для розширення зв'язків, обміну досвідом і налаштування нового обладнання. Знання мов у фахівців на виробництві та конструкторського відділу є плюсом в роботі».

7.JPG 8.jpg

Також гості спілкувалися і з іншими співробітниками компанії, цікавлячись як вони прийшли в професію і як набували необхідного досвіду. Загалом, день був дуже плідним.

Бажаємо хлопцям обрати той шлях, який допоможе реалізувати їх потенціал і стати щасливими людьми!

9.jpg