Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

24.09.2018

Звичайне вікно можна зламати за лічені секунди

Зловмисник може зламати звичайне металопластикове вікно за лічені секунди. Особливо, якщо воно знаходиться в легкій доступності. Це вікна та балконні двері приватних будинків, а також перші і останні поверхи висотних будівель. До того ж в зоні ризику — другі поверхи, біля яких знаходяться прибудови, а також вікна квартир, поруч з якими є пожежні сходи.

За даними статистики страхових компаній, проникнення в квартири майже в кожному другому випадку відбувається через вікно або балконні двері, в приватних будинках більше — 80% крадіжок відбувається через вікно, балконні двері та терасу.
рис1.jpg
У більшості випадків грабіжники зламують стулку вікна, використовуючи звичайну викрутку або лом.

Фото-для-статьи-противовзлом_2_new.jpg

Як можна запобігти злому вікна?

Сучасні функціональні вікна дозволяють створити захист вікна від злому. Невидимий захист будинку, без залізних ґрат і навісних замків. Одне з рішень сучасних вікон — це протизламна фурнітура.

Стійку до злому фурнітуру від звичайної віконної фурнітури відрізняє наявність спеціальних грибоподібних цапф, які при закритті вікна входять в щільне зачеплення з відповідними запірними пластинами. До того ж, в області ручки встановлюється особлива накладка, яка не дозволяє відкрити вікно ззовні. Спеціальна віконна ручка із замком або кнопкою створює додатковий захист від злому. Вікна, оснащені такими елементами, вкрай складно розкрити викруткою або ломом.

Головне завдання таких вікон — забезпечити захист вікна від злому недосвідченими хакерами і максимально збільшити час злому професіоналами, до прибуття поліції.

Швидше за все, зловмисник, помучившись з таким вікном, покине свою затію, щоб не створювати шум і не привертати увагу.

Фурнітура AXOR SMART LINE S+ — оптимальне рішення взломоустойчивості фурнітури

Одне з оптимальних рішень у зламостійкій фурнітурі на українському ринку на сьогодні — це продукція ТМ AXOR, а саме лінійка фурнітури Smart Line S+. Як і вся продукція ТМ AXOR, ця лінійка має високу якість, підтверджену міжнародним інститутом ift Rosenheim (Німеччина), унікальним антикорозійним покриттям і при цьому вже в стандартній комплектації оснащена елементами базової безпеки.

Фурнітура AXOR SMART LINE S+ у стандартній поворотно-відкидній комплектації має:

  • грибоподібні цапфи по всьому периметру
  • дві точки зі зламостійкими елементами
  • дві точки притиску в стандартному розмірі (600х1200 мм)
  • унікальний слайдер ножиць, що забезпечує плавний режим відкидання
  • мікроліфт-блокіратор, що підводить стулку для плавного закриття
  • мікрощілинне провітрювання для комфортної вентиляції в приміщенні
  • можливість встановити поетапне провітрювання на вже змонтоване вікно
  • можливість доукомплектувати вікно додатковими протизламними елементами

«Затребуваність вікон з протизламними елементами в Україні зростає. Зокрема, з продажу фурнітури Smart Line S+, починаючи з 2015 року, ми бачимо впевнений приріст, — зазначає Едем Хаурмаджі, директор з продажу AXOR INDUSTRY в Україні. — Це говорить про те, що споживач стає більш вимогливим, обираючи більш якісні та безпечні конструкції».

«Крадіжки через вікна і балконні двері — дуже поширена проблема, — продовжує Едем Хаурмаджі. — Ми, разом з нашими партнерами - віконними компаніями, повинні убезпечити людей, інформувати їх про такі можливості і пропонувати сучасні рішення, які здатні зупиняти зловмисників і убезпечувати помешкання людей».

Розкажіть новину друзям