Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

08.08.2018

Про футнітуру AXOR та про вікна в цілому дізналися представники керуючих компаній ЖК.

2 серпня 2018 року було реалізовано черговий етап спільного проекту компанії Axioma та AXOR INDUSTRY. Ця ідея знаходить все більше відгуків серед керуючих багатоквартирними житловими будинками. «Ми сподіваємося, що це лише перша ластівка, надалі будемо впроваджувати цей проект з представниками керуючих компаній інших міст» - говорить заступник директора з маркетингу Крекніна Олена.

IMG_8350.jpg IMG_8025.jpg

До того як представники керуючих компаній з утримання будинків, голови ОСББ та Управління благоустрою та житлової політики приймуть рішення про енергоефективне скління під’їздів житлових будинків, що знаходяться у них на обслуговуванні, необхідно показати їм виробничі підприємства, де виготовляються комплектуючі для вікон та підприємства, де ці вікна виробляються. Так набагато легше буде прийняти рішення, коли розумієш, як вікно «влаштоване зсередини», як виглядають найбільші заводи віконних компаній і напряму поспілкуватися зі спеціалістами галузі. 

IMG_8278.jpg IMG_8113.jpg IMG_8230.jpg

Те, що голови ОСББ побачили на заводі AXOR вразило їх до глибини душі. Колосальні виробничі потужності, чистота на підприємстві, роботизація ділянок зборки, власна лабораторія для випробувань, унікальна система очищення води, високий рівень менеджменту та незвичайний ультрасучасний офіс. Все це ще раз підкреслює, що можна виготовляти вітчизняну продукцію високої якості.

IMG_8168.jpg IMG_8340.jpg IMG_8053.jpg

Дуже дякуємо нашим чудовим спікерам, керівнику департаменту продажу Едему Хаурмаджи та регіональному менеджеру Роману Петренко, завдяки їм екскурсія по заводу була ще більш цікавою та корисною для подальшого прийняття рішень головами ОСББ.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита для своїх партнерів та нових ідей!Розкажіть новину друзям