Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

10.05.2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для співробітників «AG Gruppe-Україна»

25 квітня AXOR зустрічав в своїх стінах представників компанії «AG Gruppe-Україна». Гості приїхали до нас з міста Черкаси, щоб на власні очі побачити роботу заводу AXOR, задати питання фахівцям компанії і підвищити свій професійний рівень, пройшовши навчальний тренінг в «AXOR Academy».

IMG_3734.jpg


Екскурсію по заводу, а також презентацію продукції провів для гостей регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко. Роман докладно розповів співробітникам партнера про новинки та розробки технічного департаменту компанії.

IMG_3974.jpg

Тренінг на тему «Технічні можливості ефективного продажу» проводив нашим гостям бізнес-тренер віконної галузі, викладач ОДАБА Кесслер О.І.

IMG_4109.jpg       IMG_4117.jpg

Як завжди, тренінг Олега Кесслера був насичений корисною та актуальною інформацією про особливості продажу в віконній галузі.
Зокрема, були детально розкриті питання про те, як задовольнити потреби клієнта з точки зору технічної комплектації вікна; як правильно давати рекомендації замовнику з урахуванням його побажань, як представляти вигоду і економію для клієнта тощо.

IMG_4151.jpg

Компанія AXOR INDUSTRY завжди відкрита до співпраці з партнерами для досягнення спільної мети.