Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

26.03.2018

Міжнародний Трейд-клуб в гостях у AXOR INDUSTRY

22-е березня 2018 року для заводу AXOR був знаменним днем. Гостями підприємства стали представники міжнародного Трейд-клубу - економічні радники і представники посольств із різних країн світу. Ініціатором і організатором таких заходів вже в шостий раз виступають Дніпропетровська обласна адміністрація та Дніпропетровська Торгово-Промислова палата.

Такі ділові зустрічі спрямовані, перш за все, на ознайомлення з політичною та соціально-економічною ситуацією в регіоні, допомога в залученні іноземних інвестицій, налагодження ділових зв'язків між регіональними та іноземними підприємствами, розвиток багатостороннього співробітництва регіону з різними країнами, проведення культурного обміну і, безумовно, на забезпечення і підтримку позитивного ділового та інвестиційного іміджу області.

International_trade-club.jpg

У зв'язку з цим завод AXOR, на якийсь час, перетворився на «індустріальну мекку» для представників посольств Іспанії, Канади, Китаю, Аргентини, Малайзії, Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Азербайджану та Аргентини. Гості були приємно здивовані сучасною організацією виробничих процесів підприємства повного циклу, високотехнологічним обладнанням, проведенням перевірки контролю якості продукції, а також високим рівнем менеджменту заводу AXOR.

Екскурсію по заводу для гостей провів регіональний менеджер Роман Петренко спільно із заступником генерального директора компанії Наталією Бевз та Андрієм Мудрієвський, завдяки якому  гостям було комфортно спілкуватися, і ні в кого не виникло мовного бар'єру.

Зустріти гостей такого високого рівня і смачно пригостити нам допомогли наші надійні партнери - підприємство Nonpareil. Дякуємо їм за це. За підсумками нашої зустрічі, хотілося б відзначити, що у підприємства AXOR вийшло залишити у гостей не тільки розуміння того, що на Дніпропетровщині є сучасні високотехнологічні підприємства, а й те, що іноземні інвестиції, вкладені в 2011 році в такі підприємства як завод AXOR, успішно працюють як на розвиток економіки регіону і країни в цілому, так і на поліпшення добробуту кожного співробітника підприємства зокрема.

International_trade-club2.jpg

AXOR черговий раз підтвердив свою відкритість і готовність приймати в своїх стінах гостей самого різного рівня!

Розкажіть новину друзям