Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

01.03.2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

1 березня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми.
Нагадаємо, що наша компанія з метою підтримки перспективної української молоді два рази на рік оголошує про прийом заявок серед студентів ВУЗів Дніпра і за підсумками відбору визначає переможців програми, які протягом наступного періоду отримають щомісячну фінансову винагороду від AXOR.

Згідно умов стипендіальної програми 2018 року AXOR INDUSTRY визначає не двох переможців, як у минулому році, а чотирьох. Ці студенти будуть отримувати фінансову допомогу від нашої компанії на наступний період (лютий 2018 р.- червень 2018 р.) щомісячно у розмірі 1500 грн.

Отже, переможцями нового періоду стипендіальної програми від AXOR стали.

У категорії «За успіхи в навчанні»:
1. Ведмеденко Іван, студент 3-го курсу механічного факультету Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру. Іван має високі показники у навчанні, приймає участь у науково-дослідній роботі по кафедри будівельних та дорожніх машин, у громадському житті груп та факультету. Брав участь у розробці робота-мніпулятора на платформі Arduino.
2. Заспенко Артем, студент 1-го курсу магістратури механічного факультету Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру. Артем приймає участь у багатьох науково-дослідних роботах, конференціях, має наукову статтю у фаховому збірнику.

У категорії «Пільгова стипендія»:
1. Киселєва Карина, студентка 2-го курсу механічного факультету Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру. Карина має високі показники у навчанні, володіє гарними ораторськими здібностями, захоплюється вивченням іноземних мов, приймає активну участь у громадському житті та художній самодіяльності академії. Має мету поступити до магістратури.
2. Козлова Катерина, студентка 2-го курсу магістратури механічного факультету Придніпровської державної академії будівництва і архітектуру. Катерина навчається на відмінно, приймає участь у науково-дослідній роботі кафедри, бере активну участь у міжнародних міжвузівських наукових конференціях.

Переможцям і всім учасникам програми бажаємо успіхів у навчанні!

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY триватиме і чекає на нових переможців.
Читайте детальніше про стипендіальну програму AXOR 2018 року.