Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

30.10.2017

Визначені переможці 2-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»

Визначені переможці 2-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»

27 жовтня були визначені переможці 2-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR» 2017 року.

Отже, у номінації "Краще котеджне будівництво" перемогла компанія «Вікна Вінниця» з склінням приватного будинку з оригінальним архітектурним рішенням.
У номінації "Краща реконструкція будівлі" здобула перемогу компанія "Оазис", яка засклила Амбулаторію (с. Новотроїцьке, Волноваський район).
А в номінації "Краще об'єктне будівництво" було прийнято рішення нагородити одразу дві компанії-учасниці. Це компанія "Мтермо" (об'єкт скління - житловий комплекс «Феодосійська», м.Київ) та компанія «Геоком Рест» (об'єкт - житловий комплекс "Яскравий", м.Київ).

Кожен з переможців від компанії AXOR INDUSTRY отримає приз - перфоратор Bosch Professional. Дякуємо всім за участь і вітаємо з перемогою!

Нагадуємо, що фотоконкурс «Powered by AXOR» триває. Надсилайте фотографії будівельних об'єктів, при склінні яких була використана фурнітура AXOR, беріть участь та вигравайте! Детальні умови: http://axorindustry.ua/Powered%20by%20Axor.php

Фотографії всіх участників фотоконкурсу «Powered by AXOR» дивіться в фотоальбомі на нашій стронінці в Facebook: https://www.facebook.com/pg/AxorIndustry/photos/?tab=album&album_id=906806499389031