Вхід до особистого кабінету | Реєстрація на OpenDay

19.09.2017

Участь команди AXOR у парусній регаті

16 вересня команда AXOR взяла участь у перегонах на вітрильних суднах. У цей день збірна AXOR складалася з фахівців відділу продажів і маркетингу AXOR INDUSTRY, а також представників наших партнерів, яких ми із задоволенням запросили підтримати нашу команду (ПП Білий, лідери з продажу виробів з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3 в Східному регіоні, серед зареєстрованих учасників Акції «Подорожуй з AXOR»).

_MG_6252.JPG

_MG_6354_1.jpg

_MG_6282.JPG

_MG_6437.JPG

Це були незабутні змагання - з масою позитивних вражень, драйвового заряду і нових звершень! Вітрильні перегони - це неймовірна краса і динаміка. Крім того, що цей спорт - один з найкрасивіших видів змагань, він вимагає також злагодженої роботи всієї команди і, звичайно ж, певної фізичної підготовки. Ці якості якраз і продемонстрували учасники нашого «корабля». У підсумку, яхта АХОR гідно пройшла два запливи і вибилася в лідери! 
IMG_6604.jpg

Вітрильні змагання проходили в одному з найпопулярніших на сьогодні і мальовничих місць Дніпра - яхт-клубі «Січ». Дякуємо за запрошення, відмінну організацію та локацію даного заходу Європейську Бізнес Асоціацію.
Більш детальний фотозвіт з вітрильних змагань можна переглянути на офіційній сторінці AXOR INDUSTRY в Facebook.